Honda VFR 1200F (2012)

Vlastník Beďa43
Vloženo 5.1.2020
Aktualizováno 16.6.2020

Splnila mé představy, úplně ve všem.

Motorka koupena od z DE od soukromníka

První dojmy - První dojmy? Lokomotiva na kolech. Jede jak střela, neskutečně brzdí ,krásně se vodí, dobře se na ní jezdí (mám 183cm), cestování taky slušný. I baťůžek si zvykl, i když Varan nasadil laťku hodně, hodně vysoko. Jediná věc co mi zatím vadí je zvuk výfuku. Jak nějaký skůtr. Není to motorka do města, podle mě.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty,co to mají v hlavě srovnaný. Je to bobrý cesťák i motka na svižnější jízdu.

Doplňky na motorce - Motorku jsem koupil s tur. plexi, gelovou sedačkou, zvýšením řidítek, zásuvkou na 12v a 3ks kufrů. A pro začátek jsem mech. otevřel klapku výfuku, aby byla trochu slyšet. Opravdu jen trochu.

Motorku jsem vybíral hlavně pro motor, brzdy, úložný prostor, kardan. A je to Honda.
Koupil jsem si jí v září 2019, tak se ještě seznamuju. Jezdil jsem na Varaderu, a ty motory jsou úplně odlišné. Tak si musím zvyknout na jiný průběh. Brdy jsou super, brzdí jak potřebuju, duál s ABS funguje ukázkově. Podvozek je tvrdší ale do zatáček lepší. Kam jí pošlu tam jede. Spotřeba je přiměřená objemu motoru a stylu jízdy. Jezdil jsem 6,5 -8 litrů. Servis zatím nevím , motka je po servisu ve 24 tk, tak teď jen spotřebák a snad v klidu jezdit, jak na Varanovi. Proto jsem šel opět do Hondy. Velice se mi líbí upevnění kufrů, jen velikost mohla být větší.
VFR dobře zvládá dálnice,(DE). ale i silnice 1a 2 třídy.Zatáčky miluje. Co jí nedělá moc dobře je město a cesty 3 tř.

DejvGSR
DejvGSR napsal 06.01.20 v 10:29 10b.

Pěkná holka, budeš spokojený.