Kawasaki Z 1000 SX (2018)

Vlastník dodik8207
Vloženo 22.2.2020
Aktualizováno 19.2.2024

Nádherný kus motorky (môj názor). Rýchle, pekné

Motorka koupena od U.M.S., s.r.o - Mladá a veselá partia

Suzuki GSX-S1000: důvod neuveden
Yamaha MT-09: důvod neuveden
Triumph Street Triple RS: důvod neuveden

První dojmy - Moja prvá motorka bola yamaha FZ6 S2 (skvelá obratná motorečka). Keď som zbadal Z1000SX (ja som ani nevedel, že taký model vôbec existuje) bola to láska na prvý pohľad. Keď som si na ňu prvý krát sadol, bál som sa lebo je to mohutný stroj, ktorý budí rešpekt. Pohol som sa prvý krát a ... ovládanie ako na FZ6 ... bol som prekvapený a tým pádom aj strašné rád, ze motorka plní každý mnou zadaný príkaz, aleee ... som sa zľakol výkonu, no našťastie ma kontrolovali všetky tie vychytávky od kawasaki a nedovolili mi dať papuľu na zem, aj keď bolo chladno. Ja som strašne spokojný

Motorku bych doporučil pro - cca stredne skúsený motorkár

Doplňky na motorce - PUIG - páčky, plexi, kryt nádobky brzdovej kvapaliny
kawasaki - tankpad, ochranné nálepky na bok nádrže, padacie protektory, bočné kufre, nadobka na brzdovu kvapalinu z kawasaki ninja 1000 SX 2020 (je krajsia ?)
akrapovic výfuky
HS zatmavene smerovky
R&G ochranná nálepka rámu

Vybral som si ju lebo sa mi zapáčila hneď na prvý pohľad ... ale aj tak snívam tajne aby o tom KAWA nevedela, o STREET TRIPLE RS 765.

Motorka je obratná, podvozok pohodlný, nastaviteľný aby si prišiel na svoje každý. Brzdy sú veľmi dobré, ale neviem prečo, no na FZ6 sa mi zdalo, že majú ostrejší nástup. Spolujazdkyňa je spokojnejšia so sedadlom aj pozíciou sedenia a ja s väčším výkonom motora lebo motorka ťahá, ako by tam ani nebola :) Podvozok je nastavený asi na pohodlie, lebo sa sem tam trošku rozvlní na nerovnostiach ... no ja som ešte nenastavoval nič, čiže myslím, že sa to dá nastavením eliminovať. Je v nej dosť elektroniky a snáď to bude fungovať bez problému. ABS zasahuje až v poslednej chvíli, čo mi vyhovuje ... cestovanie s ňou je radosť ... až na jednu vec: zadné stupačky su príliš blízko a pri športovejšej jazde do nich kopem s pätou (45 noha)

PokyXX
PokyXX napsal 24.02.20 v 19:36 10b.

Pěkná

PeterVFR
PeterVFR napsal 22.02.20 v 21:27 10b.

Ďoďu, pekna garaž. No pretrhaj kus burinu medzi zámkovkou .
Podľa mňa japonci netušia, že pokukuješ smerom k Brexit-country . A keď to náhodou tušili, určite Ti nenamontovali ´kazítko ´ do motorky, aby oddialili Tvoj prestup ku konkurencii.
Pekny kôň. Akurat tie fixne dB killery ... Chcelo by to kus ju rozdýchať. Nie len hlboký nádych, ale aj bezpekážkový výdych by jej prospel.