Kawasaki KLR 600 (1984)

Vlastník -Nio-
Vloženo 4.3.2020
Aktualizováno 4.3.2020

Ani jsem nad ničím takovým nikdy neuvažoval. Viděl jsem ji na inzerci, tak jsem po ní skočil.

První dojmy - Zatím jsem na ní nejel. Původní majitel ji koupil pro syna. Ten na ní dle jeho slov držel plnej plyn (140Km/h), nečekaně začalo něco zvonit ... a pak se zablokovalo zadní kolo :-/ No jasně - ono se to zadřelo :-/

Motorku bych doporučil pro - Ta motorka je vhodná pro vybouřený jedince. Byla by škoda ji nezachovat v původním stavu pro příští generace

Doplňky na motorce - Jaký doplňky jsou na motorce: Vůbec nic!!! Žádnej bastl v elektrice ani plastech není - vše původní!!!

Motorka je prakticky v rozloženým stavu. Oulehla dělal kliku, pístní sadu, ventily a v tomto stavu jsem ji koupil.
Proč jsem ji koupil? Protože miluju starý endura, má skutečný najeto 33tisíc Km, velmi zachovalý původní lak, plasty, polepy a vnitřek plechové nádrže se leskne jak psejčí koule. No prostě, že je celá až moc zachovalá a výrobní číslo motoru sedí s číslem rámu, takže původní motor.
Ještě nikdy jsem nejezdil s něčím, co má nad 350ccm a jen nakopávačku (bez startéru) s hmotností těsně nad 100Kg.
Myslím si, že to bude neskutečná prdel!!!

p.epanica
p.epanica napsal 05.03.20 v 10:58 10b.

Zatím nic moc, ale věřím že bude vypadat skvěle při zachování originál stavu.

stnd
stnd napsal 04.03.20 v 19:12 10b.

Jestli to má přes sto kilo jako odráželo, kolik to bude teprve až tam dáš motor?

Jen vtípek, jinak hezká motorka