Yamaha Tenere 700 (2019)

Vlastník Palomoto
Vloženo 26.4.2020
Aktualizováno 18.9.2022

Tenere 700, velmi dlouho očekávána, tak snad nezklame.

KTM 790 Adventure: Jedna KTM je doma až dost ;-)

První dojmy - Vysoká. Né úplně lehká. Celkem pohodlná. Rozumná cena

Motorku bych doporučil pro - Kdo chce za rozumný peníze motorku i na horší cesty. A hlavně motorku bez různým kokotinek, jako mapy, kontroly trakce apod.

Doplňky na motorce - Přimo od Yamahy laďák Akrapovič, kryt a vodítko řetězu, alu zadní držák SPZ.
Dokoupeno padáky SWmotech, kryt motoru a vodní pumpy SWmotech, bástry s výztuhou, sklopný zrcátka, ochrana vidlice. Motokrosový polep s jinou grafikou. Brašny Ewog a nakonec vyhřívané gripy.

Jiný šustpelech, chtěl jsem menší a černý a nástřik krytu řetězu na černo. Tímto končím

Prvně jsem se na ní strašně těšil, pak mně na živo na první dojem zklamala, ale pak se mně zase zalíbila, tak jsem to zkusil.
Svezení na testovačce bylo příjemné překvapení. Porovnáváno s BMW 850 a KTM 790R a jen pozitivní dojmy.
Do terénu a na delší cesty to chce dovybavit.
Tak v roce 2022 do vybaveno, dotuněno a prodáno

Palomoto napsal 02.08.21 v 13:00

Zadní nosič je Adventure Spec

petr.tls
petr.tls napsal 02.08.21 v 12:10 8b.

Ahoj. Co tam máš za zadní nosič?
děkuji
P.

Palomoto napsal 09.07.20 v 12:46

Modrý měly skladem, na černý jsem asi dva měsíce čekal a chtěl i pro kámoše a došel jen jeden a druhy zatím stále nic. Chtěl klidně i stříbrný a taky není

valivali
valivali napsal 09.07.20 v 11:16 10b.

koukám, že přibyly i padáky a zadní nosič. Objednal jsem od AS v modré barvě na modrou motorku, tak jsem zvědav jak to padne.

Palomoto napsal 01.07.20 v 18:16

Diky. Stálo to trochu času, ale originál mne v žádné barvě neoslovil