Ducati Monster 797 (2019)

Vlastník petastastna
Vloženo 9.5.2020
Aktualizováno 13.3.2022

Skvělý parťak na cesty, krásný design a charakter

Motorka koupena od Milanek13 (Lysá nad Labem)

Yamaha MT-07: Kvůli designu,jízdní pozici

První dojmy - Je to moje první velká motorka,takže první dojmy byli nervózní a stále si zvykám,ale čím víc jezdím,tím víc ho mám ráda a věřím že na konci sezóny z nás bude sehraný team :-)

Motorku bych doporučil pro - Doporučila bych ho začátečníkům a drobným postavám

Doplňky na motorce - Slidery RD moto, protektory v kolech,LED blinkry Ducati Performance, přední štítek, kryt sedla spolujezdce, gripy a závažíčka Rizoma, stavitelné páčky

Vybrala jsem si monstera pro jeho italskou krásu, super komponenty a hlavně jeho drobnost. Pro mě jako začátečníka je ideálně stavěný. Drobný, štíhlý, hezky dosáhnu na zem. Jen podvozek by mohl být měkčí,ale to brzy vyřešíme úpravou. Zatím tedy moc nekamarádí s rozbitými cestami, vyhovují mu spíš okresky než město. Ve vyšších rychlostech se na něm jede v celku pohodlně. Vzhledem k tomu že odmítám kohokoliv vozit, netuším jak by na tom byl spolucestující Mám ho teprve chvilku, takže popis budu postupně upravovat podle dojmů

800XCx
800XCx napsal 12.05.20 v 08:10 10b.

Pěkně si to vybrala! Zábava každou vyjížďku je zaručena

KATY666
KATY666 napsal 11.05.20 v 13:20

Moc pěkná motorka, přeji hodně radosti a najetých kilometrů bez karambolu.

KATY666
KATY666 napsal 11.05.20 v 13:11 10b.

Moc pěkná motorka, přeji hodně radosti a najetých kilometrů bez karambolu.

CCB_larry
CCB_larry napsal 10.05.20 v 10:00 10b.

Pěkná mašinka Dlouhý roky jsem si myslel, že si jednou pořídím Monstera (v době, kdy jsem ani na něj neměl papíry), ale jak se člověk léty mění, tak mě nakonec minul. Ale stále se mi líbí.

Čadil
Čadil napsal 10.05.20 v 08:10 10b.

paráda