Royal Enfield Bullet Classic EFI (2014)

Vlastník sekáčmagor
Vloženo 24.7.2020
Aktualizováno 11.6.2021

Výstižně popsat?Každý to už viděl nebo o tom četl.Jednobuch 500 s hezkým zvukem za kterým se kdekdo ohlédne.

První dojmy - Tož když jsem na to sednul tak jsem se cítil jak Antonín Vitvar v roce 1945.Zaplatil,naložil a jel dom.Doma ihned naložil bábu s nůší a jel do obchodu na nákup (bydlím totiž na samotě v lese).A po nakoupení jsme se nemohli prodrat ke stroji přes zástupy obdivovatelů.

Motorku bych doporučil pro - Tož asi pro toho který si to koupí.

Doplňky na motorce - Proboha čím by se toto dalo doplnit?To by byl hřích.

Bo sem kdesi četl že to letos přestali vyrábět tak už nebude tolik příležitostí tuto klasickou MOTORKU koupit...Tak dnes je to čtyři týdny co jsem to koupil a tři co jezdím bo jsem týden čekel na papíry.Na tacho přibyly 2000km.Vyhodil jsem zadní sedlo bo nejsem gay a baba patří ke sporáku a vyrobil jsem echt indický nosič...11.6.2021 Tak jsem se včera vrátil z výletu na Peloponés.Enfield se náramně osvědčil na asfaltu i na šotolinách.Rychlost 60-90kmh vyjímečně 100kmh.Spotřeba 3,6l/100km.Tož dobré to bylo viz.foto...

Petasek69
Petasek69 napsal 04.02.21 v 21:42 10b.

Motorka pěkná, ale není na tebe tak nějak malá ?

čert129
čert129 napsal 05.11.20 v 21:22 10b.

krásná motorka ať Ti dělá radost

YettiBob
YettiBob napsal 29.09.20 v 21:59

Už pár let nebo měsíců jsem si myslel, že Sekáčmagor musí být vymyšlená persóna. Kdo jiný by za JAWU chtěl 1/4 milionu peněz, i když českých. A hlásal národu, že nabídky stoupají a tak bude inzerát stále aktuální. A cena stále vyšší. Tak nevím, prodals? Nebo neprodals? Otíku? Ne, Otík neprodal chalupu, to je jiný příběh. Tuším jsi ještě tady měl diskusi o tom, co si koupit na "stará" kolena. Takže vyhrál Royal Enfield? Dobrá volba. Taky jsem ho dnes koupil. Ročník 2011. Podzim nepodzim, musím si vrznout (myšleno se projet) i kdybych měl zmrznout. Tak hodně zdraví a kilometrů, a až zas někdy někde zaregistruji Tvoje jméno, podívám se a přečtu si. Ahoj. B.S

jarabraba
jarabraba napsal 28.08.20 v 22:56 10b.

Ahoj Vlasťo, je fakt parádní!!!

Targus
Targus napsal 22.08.20 v 22:34 10b.

Motorce nedám vůbec nic, páč to je produkt zahnívajícího kapitalizmu a navíc vyrobený kdesi v nějaké zcela neprůmyslové a netradiční p***li, a tak všelijak podobně.
Deset dávám chlapovi, který se rozhodl pořídit si kus pořádného železa, které se tváří přesně tak, jak se od něj očekává.

Carpe diem a vraťte se domů vždy oba a v cajku.