Suzuki GSF 1250 Bandit (2007)

Vlastník Davson1976
Vloženo 13.8.2020
Aktualizováno 9.4.2022

Suzuki Bandit 1250 N ABS FI. Neboli Bandaska, Banďour, a tak různě. A hlavně - pořádný naháč.

První dojmy - Naprostý luxus, pořádný zátah, spolehlivý pěkně ovladatelný stroj, celkem pohodlný, nesmrtelný motor, prostě zkrocený ďábel! A ta akcelerace...

Motorku bych doporučil pro - Přece jen je to silná rychlá těžká motorka, takže bych ji doporučil jezdcům už se zkušenostmi.

Doplňky na motorce - Kufr, padáky, ukazatel zařazené rychlosti, zásuvka 12V

Tento stroj jsem si vybral kvůli tomu, že se o něm píše vesměs kladně ve všech směrech. Vždy jsem měl kubatury kolem 600 ccm, a to celkem dravé potvory, ale toto je moje první větší kubatura. Jsem nadmíru překvapen a mile potěšen, co tento stroj dokáže a jak pěkně se ovládá. Spolehlivý, hezký, klidný i dravý, jednoduchý na údržbu. Jízda je celkem pohodlná, motor nesmrtelný a zabírá už od 2tis otáček, brzdy v kombinaci s ABS jsou naprostým luxusem, podvozek mi vyhovuje jak na pěknou cestu, tak i na naše úžasné silnice třetích tříd... Mám tam gelové sedlo, ženuška se cítí celkem pohodlně, takže je to nejen na vyblbnutí se v zatáčkách, ale zároveň i na cestování. Jak já říkám - je to takový hybrid. Můžeš zalehnout a dávat to na koleno, nebo sedět rovně a kochat se krajinou... Jak je libo Spotřeba je cca 6,5 l / 100 km, a to tomu dávám... Servis není nijak drahý, a ani se nic nekazí, jen výměna standardních věcí (destičky, olej, filtry...), a i ta je vcelku na pohodu. Mohu vřele doporučit tento stroj pro jakékoliv využití, ovšem samozřejmě mimo terén

Čadil
Čadil napsal 14.08.20 v 08:30 10b.

dobrá mašina