Triumph Street Cup (2017)

Vlastník Farář4
Vloženo 31.10.2020
Aktualizováno 4.5.2024

Motorka která si mě hned získala, láska na první pohled.

Motorka koupena od lešenář (Nové Sady) - Nejlepší prodejce na jakého můžete narazit.

Moto Guzzi V7 Carbon: Moto kozí moc daleko a cena vysoká
Husqvarna Svartpilen 701: Když jsem jel kolem bylo zavřeno ?
Yamaha XSR 700: Žádná mě v tu dobu na inzerci nezaujala.

První dojmy - Hned co jsem ji koupil, jsem na ni jel domů cca 80km. Nevím, jestli všichni mají ten pocit, ale já se v přilbě řechtal jak kůň a řval kur#aaa? prostě boží pocit. Je mi 40, ale tohle je má první větší motorka a hned mi padla do ruky.

Motorku bych doporučil pro - Všem co mají rádi klasiku, je vhodná i pro začátečníky.

Doplňky na motorce - SC Project- boží zvuk co kouzli rohlík na hubě
Rizoma Gripy, páčky Rutan, led blinkry, zadní držák spz, kufry boční i na nádrž Triumph.

Tepelné omotávky svodů.
Přešité sedlo od motovikar www.motovikar.cz
Kola Carbon hydrografika www.wtpart.cz
Všechny hliníkové dily břebarveny na zlatou (elox)
Zalamovaci packy rutan

Tento stroj jsem si vybral, protože se mi sakra líbí a proto, že předchozí majitel ji vyšperkoval k obrazu mému.
Motorku vlastním dva týdny a jelikož počasí už moc nepřeje, najel jsem pouze cca 500km. Jako lajk vám moc technických věcí nepopíšu- jede to, brzdí to akorát, dobře se ovládá, úložný prostor na peněženku.
Spolujezdec- manželka se mnou jela 100km a nestěžoval si, ale na nic delšího to asi nebude.
Spotřeba mi ukazuje 4,1/100km=luxus.
Motorka se nejlépe cítí na okreskach a městech, dálnicím bych se pokud možno vyhnul, stejně je to nuda.
S motorku se dá určitě cestovat, záda ani zadek mi neříkali, zastav máme dost(myšleno po ČR).
Tato motorka mi dělá neskutečnou radost, pořád na ni chodím čumět a to jsem ji měl i pár dní v baráku(Myslím tím v obýváku) , ale udělalo se hezky, tak jsem ji zase vytáhl.

HenryS
HenryS napsal 30.12.22 v 13:03 9b.

rade35
rade35 napsal 21.04.21 v 10:19 10b.

hezký obývák

Beny73
Beny73 napsal 02.11.20 v 07:25 10b.

Moc pěkná strojovnička Přesně - moto pro radost

BigAl74
BigAl74 napsal 01.11.20 v 05:08 10b.

Nádherná motorka Krásný fotky, hlavně ta domácí pohodička A SC Project Ať Vám to jezdí, pane Farář