Kentoya Trigger 125 (2004)

Vlastník dubes
Vloženo 15.1.2007
Aktualizováno 2.4.2007

Byla to moje první pořádná motorka(nepočítám pionýra, jezdila dobře a hodně sem s ní prožil, ale musela do světa holka pač chci lepší...Ale furt byla první a to se počítá

Zkušenosti: Samozřejmě jawa pionýr.....

Cesty: Cestovat je nejlepší po horách, hlavně s touhle motkou(myslím celkově enduro)

Cestopis: nejdál zatím z Uničova do Opavy a musím říct že bez problému, akorát z bruntálu je paradní cesta a tam pprostě bylo těch 100-110km/h málo, njn těch 150 by to zpravilo:=)

Další info: Je pravda, že sem s ní měl dost problémů a to byl hlavní důvod prodeje.Ted sem si objednal Yamahu XT 125X a na tu se těším jako prase, tuhle sezonu dojedu na Yamaze a pak si na další koupím něco silnějšího. Jakmile bude doma hned přidám fota

dubes
dubes napsal 21.04.07 v 19:52

Jako po pravdě řečeno sem to ještě nezkoušel, jak víš mám funglovku a ta se musí 1000km zajet, než ju pořádně podusíš, ale zase na druhou stranu mi to samo, že nedalo a zkoušel sem ji trošku přiškrtit a pohoda....Určitě bych si připlatil a koupil dobrou motorku, než abys třeba jak já koupil, sice za dobrou cenu, ale šmejda( ten mám na mysli mojí předešlou motorku Kentoyu) zase na druhou stranu sem ju nekupoval uplně novou takže třeba to bude tím.At už se rozhodneš jak budeš chtít myslím že když vezmeš tu yamahu litovat nebudeš.Je to pěkná motorka a jak sem říkal zabrat taky umí, ale jinak maximálka tak kolem těch 120 co sem slyšel, Zdravím

napsal 20.04.07 v 21:09

dik za odpověď ale mam jeste jednu uvazuju o tom ze jsi ho taky koupim a zajimalo by me max. rychlost a jestli jsi snim spokojen?<br />

dubes
dubes napsal 17.04.07 v 22:06

To Tom:No já myslím, že kromě toho, že jsou jinak uspořádané barvy tak asi ani nic. Rozdíl sem vůbec neřešil, kupoval jsem prostě novou, 2007 je pro českej trh zatím nedostupná tak prodávaj za lepší cenu 2006.

napsal 17.04.07 v 19:36

Cau hele prosim te jakej je rozdil mezi Xteckem 05 a 06? Predem diky za odpoved<br />

Kerik
Kerik napsal 08.03.07 v 14:17

coze prodavas? skoda no,bude ten kentoya sraz...tak Alooha