Yuki Smile 100 (2005)

Vlastník Smile
Vloženo 27.6.2005
Aktualizováno 13.7.2015

Spolehlivá a nenáročná "sútromotorka". Vždy mě dovezla domů.

První dojmy - . . .

Najeto něco přes 12000 km, dlouhodobá průměrná spotřeba okolo 1,7 l/100km - nijak ji nehoním a jezdím spíš delší trasy. Spolehlivá a nenáročná "sútromotorka". Vždy mě dovezla domů. Zatím jsem nemusel vyměnit ani jednu žárovku. Výhody: nízké provozní náklady, pružný motor, pěkný zvuk, relativně levné náhradní díly, spolehlivost, snadná ovladatelnost. Nevýhody: malá nádrž, nízko umístěný bezpečnostní vypínač při vyklopeném bočním stojánku, křehčí plasty, poloautomatická převodovka ne každému vyhovuje, příliš dlouho trvá, než se motor zahřeje.

Už je prodaná.

Smile
Smile napsal 16.06.08 v 08:28

Ken: Až ji budeš mít, tak napiš. Snad ti bude dobře sloužit

Ken
Ken napsal 06.06.08 v 12:05

Zdravim, dnes jsem ji objednal, mam uz roky, jiste mne pro radost postaci. Čopra vezu dnes do bazaru.

napsal 17.12.07 v 00:03

Ahojda, tak jak Smilka jezdí vpoho? Já už tu svoji prodal, inu je třeba změna a to řazení mě trápilo čim dál tím víc <br />
Věřím, že novému majiteli bude sloužit k jeho plné spokojenosti. A vzhledem k tomu, že ČZ není ještě zcela provozuschopná a ani mladý CPIčko není nijak extra fit, tak jsem pořídil na domácí ježdění Jawku Robby. <br />
Zkušenosti budou až na jaře, pač zatím těch 40km v několika °C pod nulou nechci opakovat <br />
Měj se fajn a krátkou zimu přeju

Smile
Smile napsal 14.08.05 v 21:49

Ve dvou udrží 80? To je slušný. Tak dík za zkušenost, aspoň to nemusim zkoušet... Oproti jinejm motorkám je sedlo pohodlný poměrně dost. Jde jen o zvyk, pak už tě zadek začne tlačit až tak po 5 hodinách jízdy...

napsal 09.08.05 v 08:52

No sláva už jsme tu oba <br />
Jak to vrčí?? Nedávno sme jeli s mladou ve dvou na cca 100km a už prej se mnou vícekrát nepojede No je pravda mě prdel bolí ještě dnes, ale jinak to šlo, jen do kopce ve dvou sem tomusel trošku honit a po rovinkách nebyl problém držet 80km a spotřeba 2,9l což taky jde