Honda CRF 300 Rally (2021)

Vlastník lubalk
Vloženo 24.3.2021
Aktualizováno 24.3.2021

Sympatická hračka do terénu pro chlapa co už se bojí ostrých endur a nemá čas a chuť se každý den vrtat v motorkách.

Motorka koupena od FIRMA:MOTO Hlaváček (Olomouc) - Velice příjemná a ochotná paní.

První dojmy - Mé první dojmy jsou pozitivní.Veškeré ovládací prvky fungují lehce jsou na správném místě, jen si budu muset posunout řiditka trochu dopředu,mám dlouhé ruky.Trochu mě zklamaly brzdy hlavně zadní.Uvidíme až si sednou po pár km.K výkonu motoru se vyjádřím až bude motor po záběhu.

Moto jsem si vybral jako druhou motorku do garáže.Na jízdy na pole do lesa a hlavně i za mokra.Má první motorka v garáži je super (BMW R 1200 GS A.LC.) univerzální stroj ale díky gumám které preferuji na silnic kde ročně ujedu cca kolem 15 tis.km. si neumím představit obuté drapáky.Tak došlo na koupi CRF která se v terénu cítí jako ryba ve vodě a případný pád mě finančně a citově tak nepoškodí.
Mám najeto teprve 200 km tak nemůžu napsat nic objektivního.Hlavně se těším až se oteplí a budeme řádit v terénu.

HusKa701
HusKa701 napsal 09.02.22 v 00:00 10b.

Zdarec. Napiš jaká byla sezona. Plusy a mínusy motorky. Kupuju jí pro dceru...no,"kupuju" rád bych, ale motorky prostě NEJSOU, tak jsem aspoň zajistil první místo v pořadí Máme čas, dcera bude teprve rozšiřovat řidičák. Snad do tý doby dorazí "další várka". Díky a ať Ti to jezdí

moto-hlavacek
moto-hlavacek napsal 06.12.21 v 14:19 10b.

Marty93
Marty93 napsal 03.04.21 v 03:21 10b.

Musím říct že je těžké ji odolávat. Btw.. nedávali oni už na 250 Rally LED blinkry? V internetové "brožurce" mimochodem mají popis u fotky čumáku, kde jsou vidět žárovkové blinkry, že motorka má LED blinkry. Nechápu. Jinak užívej

Hofix
Hofix napsal 02.04.21 v 16:01 10b.

CB600
CB600 napsal 31.03.21 v 08:20 10b.

Krásná. Motor je klenot . Já volil "L". Zadní brzdu zkus normálně odvzdušnit.