Moto Guzzi Breva 750 (2004)

Vlastník Maja-vcelka
Vloženo 24.7.2021
Aktualizováno 8.6.2022

Po dvouleté odmlce, kdy jsem měla "jen" Savage, se mi zastesklo zase se trochu projet. Dlouho jsem vybírala a už jsem skoro jela pro ER-6N, když jsem náhodou objevila Brevu a bylamto láska na první pohled.

Kawasaki ER 6N: Tahle motorka má duši

První dojmy - Je dokonalá, na to, že je to rok 2004 ji nemám co vytknout. Skvěle se mi s ní jede, na manipulaci to neni nejhorší ani pro trpaslíky, jako jsem já. Je to skvělý stroj a má své dokonalé kouzlo!

Hledala jsem motorku, co nebude příliš vysoká, což je bohužel pro mě jedna z priorit. Náhodou jsem objevila Brevu a úplně jsem se do ní zbláznila. Rovnou jsem pro ni z Klatov do Brna jela, samozřejmě s obavami, že to nebude třeba tak dokonalé, jak si myslím a že mi třeba ani vůbec nepadne do ruky. Opak byl pravdou. Jsem do ní úplně blázen, včera jsem ji měla doma první den a ani jsem ji večer nechtěla dát do garáže. Skvěle se na ní sedí, nádrž není příliš dlouhá, takže člověk dobře dosáhne na řidítka. Krásný zvuk a vzhled. Má pár kosmetických vad, ale to se prostě bere, když je to motorka z roku 2004.

pavelpanuska
pavelpanuska napsal 19.05.24 v 21:45

Tak a teď už dělá radost jinde.

spike-cz
spike-cz napsal 01.08.21 v 11:25 10b.

Guzzinka je krásná. Ať slouží a dělá radost!

Milan1963
Milan1963 napsal 30.07.21 v 20:19 10b.

Parádní, at' MG dělá jen radost !

Juraj22
Juraj22 napsal 25.07.21 v 09:12 10b.

Krásná mašina a krásná majitelka
Tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů