Triumph Tiger 800 XR (2013)

Vlastník BARNY75
Vloženo 29.8.2021
Aktualizováno 29.8.2021

Super stroj v parádnej výbave.
Spoľahlivá moto s dostatočným výkonom ?

První dojmy - Moto s veľmi intuitívnym ovládaním Nevedel som čo čakať od 3-valca ale prekvapil. Potiahne od nízkych otáčok a okolo 4 až 6000 začala zábava.

Motorku bych doporučil pro - Odporučil by som trochu skúsenejšiemu jazdcovi, ktorý sa vie vyšantiť aj vo vyšších otáčkach aby vedel využiť plny potenciál stroja. Ovládanie nie je problém, to by teoreticky vedel zvládnuť aj rozumný začiatočník

Doplňky na motorce - Vyhrievané rukoväte, padáky, prídavné svetla, plne nastaviteľné pruženie ohlins, výfuk scorpion, presite delené sedadlo, mazanie reťaze, lome e páčky, 3 kufre..

Vždy sa mi páčil Triumph ako značka a považoval som ju za vzdialený sen. Až sa stala skutočnosťou. Mam aj nahac- cafe racer, jazdil som choper, ale tento stroj mi sadol najlepšie. Nehodnotim terén, lebo to nie je moja parketa k čomu sa dobrovoľne priznám. Na ceste výkonná stabilná motorka, dostatočná ochrana proti vetru. Na cestovanie super. Moto má plne nastaviteľné zadné prúde ke Ohlins vyrobené priamo pre Tiger 800. K tomu komfortne sedadlo, vyhrievané rukoväte, lome e páčky, automatické mazanie reťaze…..
V tejto výbave super komfortný stroj aj pre dvoch.
Pri jazde s kuframi stabilná a vládze aj plne náložena.

dragsterrr
dragsterrr napsal 30.08.21 v 19:44 10b.

Pekne vybavena, nech sluzi

marin35
marin35 napsal 30.08.21 v 11:24 10b.

no tak Triumph , vítej v klubu tříhrnek to je věc

Juraj22
Juraj22 napsal 30.08.21 v 05:47 10b.

Parádní mašina, dobře jsi koupil