Honda CB 650R (2021)

Vlastník gringoxk12
Vloženo 15.12.2021
Aktualizováno 29.8.2022

Tak koupil jsem Honu cb650r neo cafe .
jestli to bylo dobrá volba to se teprve uvidí.

Motorka koupena od FIRMA:FOMI (Vendryně) - super přístup k zákazníkovi.

Kawasaki Z900: honda má hezčí design

První dojmy - Když jsem ji poprvé viděl na živo tak se mi hned zalíbila. Pak přišel docela velký problém a to ... najít dostupný kus v čr. krize nedostatek čipů.

Tak moto jsem koupil úplně nové takže jsem začal se zajížděním.
První km. byly ze showroomu. bylo příjemné počasí asi 18 stupňů. takže bylo jasné že do večera mě z moto nikdo nedostane.

Teď mám už najeto 1 560 km.
na moto jsem vyměnil po zajetí výfuk. Dominátor gp dost brutální zvuk, musel jsem namontovat db killer. proto že když byl otevřený tak to trhalo uší a to doslova.
Na moto se nejlépe jezdí po okreskách a město dálnice je nic moc je to hold naháč. zrychlení má krásné a brzdy jsou taky dobré, pneu z výroby nic moc budu měnit.

Teď trochu negativních věcí - za prvé vibrace do stupaček a sedla při 6 000 otáčkách. a když se jede na kochačku tak by to chtělo 7 rychlostní stupeň. jinak mě další negativa nenapadají.

další info doplním později.

Tak najeto 5 500km. Dobrá motorka na normální ježdění.

Motorka je pryč chce to změnu.

sooky
sooky napsal 21.12.21 v 07:12

…teda az na ten vyfuk, ten mi tam prijde jako pest na oko Musim soushlasit s “Nevo7”…

sooky
sooky napsal 20.12.21 v 17:17 10b.

10 bodu letí Mel jsem 2-3 sezony CB650F (2015) a byla to prvni motorka, kterou jsem porizoval jako funglovku. Takze jak jsem to cetl, jaks ji vyzvedaval, chytla se me nostalgie Model CB650R je tedy mnohem pokrocilejsi nez bylo F (+6kW, predni USD vidlice, radialni trmeny, displej, LED osvetleni,…). Vyfuk jsem tenkrat premyslel nad Akrapovicem Racing Line, ktery tam asi nejlepe esteticky pasuje. Nebo pak vyvest koncovku klasicky na bok. Jinak s tim Devilem musi byt zvuk jako vino, koukal jsem, zes dal i pryc tu nadobu s katalyzatorem, to pak musi byt pekny koncert Jinak osobne si myslim, ze byla lepsi volba jit do Z900 At to jezdi a dela jen samou radost. Mas to pekny

gringoxk12
gringoxk12 napsal 16.12.21 v 21:53

nevo7. Právě že to byl super krok stím výfukem.

nevo7
nevo7 napsal 16.12.21 v 17:27 8b.

Sprzniť to takým nechutným výfukom. Sám si pochopil, že to bol krok vedľa.
Motorka pekná, z katégorie 650 naked asi to najzaujímavejšie.

PSanec
PSanec napsal 16.12.21 v 17:25