Suzuki GSX-S1000 (2018)

Vlastník Slzic
Vloženo 21.12.2021
Aktualizováno 19.6.2023

Krásný dravý vzhled v limit edici.

Suzuki B-King: Nebyl k mání žádný v Topu

První dojmy - Koupeno v zimě, takže dojmy teprv přijdou :-)

Doplňky na motorce - -
- rolny
- závažíčka
- sedlo od firmy Moto-Vikar

Prosinec 2021
Po roční zkušenosti s CB 1300, která mi přirostla k srdci, jsem se rozhodl zkusit naháče moderní současnosti. Nakonec jsem se po krátkém rozhodování rozhodl pro GSX-S1000, ačkoliv jsem pár let sedlal Hondy. Současná CB1000R se mi ale nelíbí. Sám jsem zvědavej jak mi tato Sůza sedne, tak pojď jaro

2022
- Tak v únoru najeto něco přes 300km a pro začátek musím říci, že slušný adrenalin. Tohle mne bude bavit.

- Duben v půlce a najeto cca 1600km, takže už lze trochu srovnávat. Co se týče jízdních vlastností tak super, celkově lepší ovladatelnost jak za jízdy tak i na místě. Motor ze supersportu nemá chybu, jediné co bych asi prozatím vytknul je cukavost při nižších otáčkách, což je všeobecně známá věc u tohoto kousku železa.

- Červen výlet Orlí hnízdo - Balaton cca 1800km. Překvapivě mne ani nebolela prdel. Trasa naplánovaná na cca 300km tripy, prostě pohoda a bez poruch, co více si přát.
- Obuty Michelin Power 5, velká spokojenost.
- Říjen ukončena sezóna, najeto cca 7 tis. km. Po delší době stroj, který se mnou vydrží do další sezóny

2023
- V lednu upraveno sedlo firmou Moto-Vikar
- v červnu výlet do Rumunska ( cca 2800 km), cesta bez problémů, potřeba pouze výměna pneu Michelin Power 5 ( po cca 9000 km)

Samíc
Samíc napsal 28.06.22 v 20:18 10b.

Moc pěkná

jawatar
jawatar napsal 28.12.21 v 11:32 10b.

Dosti levná volba,jak si užít čtyřhrnek!gratuluju,je pěkná!

sooky
sooky napsal 22.12.21 v 08:51 10b.

Nadherna barevna kombinace a skvela volba motorky Suzuki co ted udelala za design, to se neda moc vstrebat, takze - jeste ze jsou starsi modely Posilam 10 bodu a at si na jare vzajemne sednete, ale myslim, ze to bude dobry

JardaBar
JardaBar napsal 21.12.21 v 21:34 10b.

PSanec
PSanec napsal 21.12.21 v 12:56 10b.

Vcelku pěkná japonská motorka s topovým motorem, za velmi levný peníz. Velmi dobrá volba. Jen super km.