Suzuki GSX 250 (1988)

Vlastník capodituticapi
Vloženo 8.2.2007
Aktualizováno 8.2.2007

Prakticky jsem se ještě nesvezl. Co vím je, že s údržbou to není růžové, protože jak to vypadá je jedna ze dvou které jsou v ČR.

napsal 24.11.07 v 19:06

tu druhou budu ted v nejblisi dobe kupovat,kamos se na ni rosekal pri 140 ale jinak ok jestli mas nakou dokumentaci tak my ji prosimte zasly dik jak cip

napsal 19.02.07 v 12:19

Ahoj, kamarad ma gsx-r 250 z roku 1989 a asi ji od nej budu kupovat (jel jsem na tom a v 10 tisicich uz se mi klepaly kolena) Das sem prosim vic fotek? Diky, mej se.

_BoB_
_BoB_ napsal 09.02.07 v 07:31

No je to otrchu raritka ...co by jsme si to neřekly ..ale zase na druhou stranu to není nic tak eXtra starého. Naopak si myslím, že kdybž se tomu dá ta láska a dá se to na 110 procentí stav. Tak za dalších 5-10 let by to mohlo mít opravdu cenu a hlavně jedinečnost.Jestli říkáš, že jsou i jen 2 v republice. Ovšem vše je taky o tom jak dlouho sní ještě počítáš Ale jinak je penká

Dřík
Dřík napsal 09.02.07 v 06:59

Hele měl jsem taky raritu. XV250. V té době jich tu bylo 8. Vše se dá orpavit. A navíc to třeba ani nebudeš potřebovat. Jak říká můj otec &quot;nedívej se proč to jede&quot; <br />
Ať Ti to frčí!

mojito
mojito napsal 08.02.07 v 23:28

Je to trosku raritka,ale to zvladnes<br />
neboj Myslim,ze ten motor bude totozny s Banditem 250ccm(je to uskrcenejsi verze) kterych tady ovsem jezdi taky malo.<br />
Hodne stastnych km .....