Jawa RVM 500 (2021)

Vlastník Cherub
Vloženo 19.3.2022
Aktualizováno 19.3.2022

Cestovka ktera se neztratí a ma něco do sebe.

Motorka koupena od FIRMA:MOTOCENTRUM HK (Hradec Králové)

První dojmy - Motorku jsem poridil po X letech co jsem nejezdil a naprosta spokojenost krasny posez. Prijemna reakce. Rychlost dostacujici ja jsem spíše kochajici takze spokojenost.

Průměrná spotřeba - 1.12 l/100km

Male logo Jawa me přilákalo jako podpora ikdyz to neni přímo od jawy ale podporim je. Navíc prijemny dizajn. Vsechno sedí, ladí a funguje jak ma zatim prvnich 1000 km a naprosta spokojenost mohu jen doporucit pro nejoho mozna slabší motor ale za me plne dostacujici spotreba jen 3.6l s nadrzi na 20l uplne super.

Leatherboy
Leatherboy napsal 20.03.22 v 10:22 10b.

Já soudím, že je to rozumná volba na rozježdění po letité pauze. Designově je vcelku vydařená, motor není špatnej a posez je vcelku pohodlný. Kapka nostalgie S logem Jawa pro řidičák A2. Na kochačky v podstatě ideál. A nějaké zajetí na polňačku nebo po louce k rybníku zvládne s přehledem.

Ať slouží ke spokojenosti!

Targus
Targus napsal 20.03.22 v 08:52 10b.

Cením si tvého nadšení. Ať ti vydrží co nejdéle.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 19.03.22 v 23:19 10b.

super

Goodji
Goodji napsal 19.03.22 v 14:33 10b.

Johny_R
Johny_R napsal 19.03.22 v 11:16 8b.

Ahoj kolego a přeji Ti s RVM je spokojenost a hodně radostných kilometrů.
Dojmy a důvody jsem měl podobné Tobě - Jawa to není ani náhodou, ale je to pro ně podpora, i když ta budoucnost je stejně najistá. Podstatné je, že motorka funguje skvěle, její ovladatelnost a komfort je hodně návykový.
Jen jsem musel seřídit přední tlumení, bylo hodně tvrdé, zadní je OK. Motor se po cca 3000km krásně rozvolní, spotřeba při pohodě kolem 3.5, jen se s ním musí člověk naučit jezdit - při předjíždění podřadit o dva, tři kvalty, držet ho v otáčkách. Ale to až po jeho zajetí, kdy se dá hnát do 7500-8000 ot a bez nějakých vibrací. Ty při pohodové jízdě 2500-4500 vůbec nevnímám.
Hodně zdaru a hlavně bezpečně.