BMW R nineT Pure (2021)

Vlastník Kecous7
Vloženo 20.5.2022
Aktualizováno 28.3.2024

Vzduchem chlazený boxer o obsahu 1170 ccm má velký charakter. Krásná modro bílá kombinace.

Motorka koupena od FIRMA:AdventureBike (Chomutov)

První dojmy - Hned první dojem z motoru a svezení byl výborný, slušný zvuk z příplatkových výfuků a přiměřené vibrace podtrhují charakter motorky.

Motorku bych doporučil pro - pro kohokoliv, nízké sedlo vhodné i pro menší jezdce, já mám 172 cm.

Doplňky na motorce - Vůči standardnímu modelu jsou vyhřívané rukojeti, dvojitá koncovka výfuku a palivová mapa Dynamic. Také příplatková barva Option 719.

Výborně jede v zatáčkách a nejlépe na kvalitním asfaltu. Posez bych uvítal malinko vzpřímenější, protože mám kratší ruce, tak jsem malinko víc nahnutý dopředu. Možná vyřeším výměnou řídítek. Na horším asfaltu a na dírách je cítit, že naladění podvozku je spíš tvrdší. Pořídil jsem ochranný rám na motor a budu kupovat i nějaké brašny, plánuji i delší cesty i když na stovky kilometrů každý den to nebude, již díky výše zmíněnému sportovnějšímu naladění podvozku.

Update 28.3.2024
Výměna řídítek pro trochu vzpřímenější posed. Stačilo cca 2 cm a je to znát. Také jsem dokoupil přední plexi Wunderlich a dal výfuk od RP Tuning. S obojím velká spokojenost. Původní gumy mají najeto 13000 km, budu přezouvat, ale vydržely víc než jsem čekal. Plánuji koupit Michelin Road 6.
Dokoupil jsem také jednu originál brašnu MBW na pravou stranu, je výborná, na běžné ježdění stačí akorát. Když jedu na delší cestu, tak ji sundávám a používám na zadní sedlo spolujezdce nepromokavý válec 35 l.

marafzs600
marafzs600 napsal 24.05.22 v 09:17 10b.

no coment

Badyšot
Badyšot napsal 20.05.22 v 15:22 10b.

Krasavec to je. Na ten Dynamic jsem zvědavý

PSanec
PSanec napsal 20.05.22 v 12:25 10b.

I BMW dělá krásný motorky.Jen super km.