BMW K 100 RS (1985)

Vlastník pajzak
Vloženo 25.9.2022
Aktualizováno 25.9.2022

Zkusit se má všechno...tak jsem zkusil postavit kafíčko.Povedlo se?

První dojmy - zajímavá motorka,na můj vkus hodně krátká převodovka.Díky tomu ale raketové zrychlení.

Motorku bych doporučil pro - v úpravě cafe racer pouze gurmánovi ale v původním stavu každému,kdo ale nehodlá jezdit jako šílenec.

Doplňky na motorce - většinu věci jsem upravil,předělal,ale valnou část vyrobil úplně nové.Původní zbyl motor,řidítka a kola s brzdami.

Chtěl jsem si ho prostě zkusit.Kamarád ho má v původním stavu a nemůže si vynachválit.Na pohodovou jízdu je to milé svezení,do zatáček by ale jela nejraději stále rovně.Je potřeba s tím tak trochu počítat.Je to přeci kus poctivého železa a to lehké není.Já ji hned po zpojízdnění přestavěl na cafe racer a snažil se vše dělat co nejprecizněji,poctivě a nic neošidit.Větsinu dílů jsem si sám vyrobil tak,jak jsem si představoval.Žádný kompromis.Oceněním je,že mne oslovilo zastoupení BMW Invelt s nabídkou koupě mé motorky.Došlo k prodeji a vystavena byla a možná stále je na jejich pobočkách po Č.R.po boku krasavců R18 a R-Nine T.Rád na ni vzpomínám,snad je v dobrých rukách.

blumfeld778
blumfeld778 napsal 01.05.24 v 21:26 3b.

sorry, falešný rám?
really?

pajzak
pajzak napsal 20.10.22 v 13:26

Díky...?

ticha-voda
ticha-voda napsal 02.10.22 v 12:32 10b.

callowsick
callowsick napsal 02.10.22 v 07:46 10b.

Je to povedený konečně Café racer, co nemá banální trojúhelníkovou díru pod sedlem

pajzak
pajzak napsal 27.09.22 v 21:35

Díky,díky,mají kouzlo,to jo.Pak jedině koupit hotovou,ale poctivě udělaná je dost drahá.A kafíčko udělaný tak ,že z toho jenom sundáš díly a za víkend hotovo...do toho bych nešel.To je pak víc ostudy než krásy.Já ji dělal rok.A další dělat nebudu,chtěl jsem si to jenom zkusit.Tak snad to klaplo a teď zase zpátky k veteránkům.Hodně šťastných kolometrů ...?