Suzuki DL 1050 V-Strom XT (2022)

Vlastník BobanKomatsu
Vloženo 27.2.2023
Aktualizováno 25.12.2023

V-Strom 1050xt by Boban-Komatsu

První dojmy - Vlastně ani nevím, ještě jsem na ní nejel. Líbí se mi design, odteď více výkonu a konečně elektronický tempomat.

Motorku bych doporučil pro - Jak to mám vědět...

Doplňky na motorce - Prozatím: laděný výfuk Mivv speed edge, kryt pod motor, držák navi, kryt světla, rozšíření bočního stojánku, zvýšení řidítek, to vše od Marseluse (musím moc pochválit zpracování a kvalitu jeho produktů, vřele doporučuji).

Čekám na dodání: Padáky Moteo, držáky kufrů Givi, vyhřívané hefty Koso (s integrovaným ovladačem v heftu), chrániče páček Acerbis, stavitelné páčky Rutan.
Výměna originálních pneumatik Bridgestone Battlax za moje oblíbené Dunlop TrailMaxx Mission

Přešel jsem z malého V-stromu na velký a od toho si slibuji opětovnou spolehlivost prověřených motorů V. Cestování ve dvou s nabalenou motorkou bude poněkud svižnější. Otázka je, jak se vypořádám s váhou o 20 kg těžší, ale pokud jde o manipulaci na místě, nepocítil jsem žádný rozdíl, a to řekl bych vůbec žádný. Jak už jsem psal, těším se na elektronický tempomat, vůbec první, který budu na motorce mít. Teď už jen počkat na aspoň trochu lepší počasí, pak už jen vyjet.

FZR600R
FZR600R napsal 10.04.23 v 06:20 10b.

solio
solio napsal 28.03.23 v 10:38

Moc pěkný V-Strom a bastlení!!

Jofré
Jofré napsal 06.03.23 v 17:50 10b.

Tak se nestyďte, přece se nebudete na ty motorky chodit dívat jen do garáže. Má to motor a kola, tak by to mělo jezdit.

Křiváček
Křiváček napsal 06.03.23 v 12:56

Zdravím a přeji hodně zážitků na Stomku. Jinak jsme na tom podobně také ji mám v garáži novou ale ještě jsem nevyjel. Tak ať nám ty motorky dělají radost

jirifox
jirifox napsal 05.03.23 v 11:30 7b.

budeš nadšený