Honda CB750 Hornet (2023)

Vlastník Lara1
Vloženo 27.3.2023
Aktualizováno 5.11.2023

Chtělo to něco silnějšího, ať mohu v klidu předjíždět. Přešla jsem ze Suzuki GS500 E. Je to láska na první pohled.

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová) - Velmi příjemný a milý personál, vše na místě vysvětlily.

První dojmy - Posed příjemný, není to žádná lehačka. Hornet splnil má očekávání. Konečně nebudu muset přemýšlet, jestli auto přede mnou stihnu předjet či nikoliv.

Motorku bych doporučil pro - Pro řidiče, kteří mají již nějakou zkušenost s motorkami. Vhodnější pro nižší postavy, i když se na ní slušně poskládá i postava okolo 190 cm.

Doplňky na motorce - oboustranný quickshifter, držák kufru, kufr, padací rámy, chrániče páček a rukou, tankpad

Průměrná spotřeba - 3.95 l/100km

Motorku jsem si vybrala, protože jsem hledala silnější stroj.
Hornet mi padl hned do oka.
Hledala jsem hlavně naháče s ostrými rysy, což Hornet splňoval.
Na motorku se slušně poskládá i osoba okolo 190 cm a hlavně na ní nevypadá špatně.
Přešla jsem z klasické karburátorové motorky na "stříkačku", tak snad časem budu moci se více rozepsat o tomto stroji.
Motorka je hbitá, obratná a miluje zatáčky. Vše funguje jak má. Orientace v budíku je trochu obtížnější, ale vše je intuitivní. Dá se nastavit, kdy má řidič řadit.
Hornet jezdí za 4 - 4,5 litrů/100 km.

CB1000R
CB1000R napsal 06.06.23 v 14:09 10b.

Vypadá moc hezky . Hlavní je, že jsi spokojená a dělá radost

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 11.04.23 v 20:36 10b.

Hezká a určitě silná. Myslím motorku. Lítal jsem do 86-tého na CB 750 four, ale na té šlo o život- silnice, podvozek. Pak jsem se oženil a přežil jsem. Přeji ti hodně bezpečných kilometrů a vítr do vlasů. Já už je nemám.

-Jandys-
-Jandys- napsal 04.04.23 v 03:11 10b.

fajna změna, více koní se hodí a nová motorka je prostě top, co víc si přát Přeju jen pěkné počasí a zážitky.Jo a s tou GS500 moc s tebou nesouhlasím, manželka měla sice USA verzi a nějaký kw navíc ale jezdila parádně a celkově živá hračka, radost s ní předjíždět, jen někdy to chtělo i kvalt dolů a pěkně vytočit

callowsick
callowsick napsal 03.04.23 v 16:57 10b.

moc pěknej

TruckerSalám
TruckerSalám napsal 29.03.23 v 12:33 10b.

Tak ať dobře slouží a hodně šťastných kilometrů. Já se na ni také chystám.