Honda CBR 650R (2022)

Vlastník MMartina
Vloženo 8.5.2023
Aktualizováno 1.9.2023

Spolehlivá, smooth, vše funguje, jak má, díky Akrapovi je z ní fakt zábavná hysterka!

Motorka koupena od FIRMA:Velsbike (Jinačovice)

První dojmy - Po Aprilii, fakt hodně jemná, fungující, spolehlivá a jednoduchá. Taková hodná kámoška. Zvukový projev má dost dramatický díky Akrapovi, což je ale velká legrace. Jak ječí, tak se směju, okolí už méně. Naštěstí děti na vsi jásají! A kdyby se někdo chtěl projet společně (kapotky, naháče i s batůžkama) sportovně svižně, ale ne šíleně, z Prahy a okolí, dejte vědět, přítel má novou Hayabusu a v partě se jede vždycky lépe ;-)

Po Aprilii to byla tak velká změna, že jsem byla ohromena tou jemností a spolehlivostí. Navíc je krásná a hledala jsem něco více sportovního, ale ne tak radikálního. Takže volba byla jasná. No a už skoro rok ji mám v garáži a těším se na každou jízdu. Je opravdu jednoduchá a lehká na ovládání, tvrdší podvozek z ní dělá sportovnější moto, ale naštěstí není tak ucukaná, jak jsem byla zvyklá z Aprilie. Je prostě sportovní, ale ne jak závodní. Takže vřele doporučuji všem, kdo hledá něco mezi.

vraaana
vraaana napsal 01.06.23 v 15:42

jojo, hysterka - to je to správný slovo který jsem hledal. Ale jak jí vezmeš pod krkem, tak se dějou věci...!

VB79
VB79 napsal 22.05.23 v 19:49 10b.

Krásná... i ta motorka samozřejmě...

Myschan
Myschan napsal 12.05.23 v 07:39 10b.

Když jede pár na motorkách, vždy obdivuji a tiše závidím. Tak ať to jezdí vám oběma

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 09.05.23 v 21:37 10b.

Cébro je bezva. Už nějaký čas se ho snažím vydyndat ze syna, má ještě R šestku. Ale nedá a nedá. Rošťák. Tak drtím Kawu. Přeji hodně zábavy na hondičce.

MMartina
MMartina napsal 09.05.23 v 20:47

Díky za pozitivní hodnocení. Je fakt boží! A ano sladěno musí být, hlavně, že vypadáme hezky