Triumph Thruxton R (2021)

Vlastník petrhem
Vloženo 14.9.2023
Aktualizováno 14.9.2023

líbily se mi vždycky "cafe" racery, už jsem se po ní poohlížel docela dlouho, a letos v červnu byl ten správný okamžik, je to kombinace retro klasiky a sportovního motocyklu, se kterým se nemusíte bát vyrazit na okruh

Ducati Scrambler Cafe Racer: důvod neuveden

První dojmy - věděl jsem od začátku, do čeho jdu, takže žádné překvapení, jede a drží stopu úžasně, zvuk Vance & Hines úžasný, brzdy Brembo mají slušný nástup, přední vidlice Showa a zadní Öhlins jsou přijemně tvrdé, no prostě je to mazel.

Motorku bych doporučil pro - pro lidi, kteří vědí co chtějí atouží po tom se odlišit, můžu garantovat, že s touhle motorkou rozhodně nezapadnete do šedi průměru...

Doplňky na motorce - upraveno předchozím majitelem, nic víc asi není třeba, motorka je vymazlená k dokonalosti.

anglické stoje se mi vždy líbily, takže bylo jen otázkou času, kdy ke mě nějaký doputuje, uvažoval jsem o starším Nortonu, a nebo BSA, ale protože rád jezdím serpentýny, tak ze spolehlivosti veterána jsem měl přece jen strach, no a tudíž byla volba jasná, svezl jsem se asi před dvěma roky na Triumph Speed Twin což je v podstatě Thruxton, no a bylo rozhodnuto, jen jsem se delší čas koukal po inzerátech a nakonec ten srpávný okamžik nastal letos v létě. Jedinou slabinou je absolutní absence úloižných prostor, ale to asi nikdo o "kafíčka" nečeká, a taky podvozek je docela tvrdý,takže občas zabolí záda, když přehučím nějakou větší terénní nerovnost, ale to je dáno koncepcí motorky. Už jsem stihnul i odrovnat zadní gumu, tudíž budu přezouvat, mám od koupě najeto cca 2500km..
Hravě se dokáže držet i za supersporty, jediným limitem je odvaha jezdce jít v zatáčce do pořádného náklonu, pneu drží jako přibitá.

JA-NE
JA-NE napsal 29.09.23 v 06:52 10b.

no gumu to zere teda parádne. O tom by som vedel rozprávať. Budeš ju milovať.
ps.: v sedle je mala uzatvaratelna schránka kam sa ti v pohode vojde lekárnička.

DoctorDevotee
DoctorDevotee napsal 16.09.23 v 19:07 10b.

Vitaj v klube.Ak chces pekny zatah, kup aj decat.

Taliján
Taliján napsal 15.09.23 v 22:48 10b.

Uz po nem kooukam dlouho. Asi ho taky potrebuju.. decentne doladeny, skvely.

Jacubson
Jacubson napsal 14.09.23 v 22:09 10b.

Nadhera Super stroj

pps2
pps2 napsal 14.09.23 v 20:47 10b.

Krasavec!
Ať dělá jen radost a hlavně bacha aby Tě neshodil, páry na to má dost ..