Kawasaki Versys 1000 (2016)

Vlastník Emper
Vloženo 10.10.2023
Aktualizováno 16.10.2023

Kvůli havárii minulého modelu jsem samozřejmě přešel k modelu novějšímu.. vše co bylo uvedeno u předchozího modelu přetrvává

Motorka koupena od moto-gp Kutná Hora

První dojmy - Dojmy.. no pozitivní, jinak bych jí nekupoval. Jistá trefa do černého. Úžasný motor, minimální (nebo malé) terénní ambice jak moje tak mašiny díky 17" kolům, nicméně najeto na Versysech spoustu kilometrů i na běžných šotolinách. polňačkách. Síla motoru , ovladatelnost, pohodlí naprosto parádní.

Motorku bych doporučil pro - Všem co si koupili Verse 650 :-)))

Doplňky na motorce - Kufry 3x, LED blinkry, mazání řetězu scottoiler, vyhřívání heftů, padáky, přídavné (orig) světla, tankvak...

Na Versysech najeto spoustu kilometrů po celé Evropě asfalty i na běžných šotolinách, polňačkách.
Síla motoru, ovladatelnost, pohodlí naprosto parádní. Brzdy dostatečné, jezdím už bez spolujezdce, ale i s ním nebyl problém jakýkoli terén jak běžných silnic tak drobný terének.Servisováno.. ceny vcelku standard dnešních poměrů. U předešlého modelu odešel stator altíku v cca 70 tisících.. regulátor snad o 10 dříve.. takže je to na subjetivním posouzení každého, zda je to moc nebo málo... Celkově do doby než mě trotl sestřelil najeto na předchozím modelu přes 100 tisíc km.
Výborná cestovní motorka s dostatkem výkonu v každé situaci.

-Lapchik-
-Lapchik- napsal 10.10.23 v 16:06 10b.

pěkná šampuska