Honda CB750 Hornet (2023)

Vlastník Nightwish1981
Vloženo 15.10.2023
Aktualizováno 15.10.2023

Hravá, obratná, do města paráda a velmi zábavná

Motorka koupena od Honda Velsbike Jinacovice

První dojmy - Tak první dojmy byli supeeer. No je to silnější cb500f kterou jsem vlastnil před tímto sršněm. Takže sme si sedli na první dobrou?? No. Mínusy? O ničem prostě nevím ??????

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodná jak pro začínající jezdce tak i ostrilenym jezdcům ???

Doplňky na motorce - Dokoupeny horní kufr Shad, padáky origo honda, balancery v riditkach, přední větrný štítek

Sršně jsem si vybral z důvodu že jsem měl předtím cb500f. A tím pádem volba nového Sršně byla jasná jako druhá ?
Za tuto sezónu najeto 6100km a za mě peckovni motorecka...Do města obratná rychlá, na vejlet či projížďku je hravá do zatáček jde sama a zábavná na vyblbnuti...a když člověk chce trochu té rychlosti tak umí i potahat? moto je z výroby nastavená tak akorád na běžné užívání. Brzdy pěkně davkovatelne jde pěkně od spodu. Co se týče spotřeby tak cca kolem 4-5 litu dle stylu jízdy.

Nightwish1981
Nightwish1981 napsal 15.10.23 v 19:51

Děkuji ???

Vladounreal
Vladounreal napsal 15.10.23 v 13:12 10b.

Moc pěknej Hornet a výkon na ty naše silnice až až, přeji jen samou radost s Hondou

context
context napsal 15.10.23 v 12:48 10b.

Krásna mašinka, přeji hodně najetých km bez nehod a krátkou zimu hlavně, ať dělá jenom radost