Honda Forza 350 (2023)

Vlastník podle-ženy-puberťák
Vloženo 15.11.2023
Aktualizováno 21.5.2024

Dobře kapotovaná raketa Už jsem měl mnoho motorek ale tohle je můj první skútr.

Motorka koupena od Motomo Břeclav

První dojmy - První dojmy? Krásná motorka, dobrý posaz, super zrychlení, obrovský úložný prostor, skvělá spotřeba. Koupil jsem ji v Břeclavi a jel na ní domů cca 260 km, a už při té cestě jsem byl velmi spokojený, jen jsem musel respektovat záběh tak jsem ji musel trochu šetřit.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kde se už jako já vyblbnul na všemožných motorkách, kozímdechem počínaje, přes pincka, staré čízy, naháče, cesťáky, megacruisry, konče několika Goldwingy, pro toho kdo ocení její univerzální vlastnosti, a v neposlední řadě dokonalou techniku, od Hondy, jak jinak :-)

Doplňky na motorce - Dal jsem větší plexi od GIVI, a bylo to proti originálu poznat, chrání výrazně lépe. Od Hondy mám komfortnější sedlo jako příplatkovou výbavu, a samozřejmě Smart Topcase.
Dokoupil jsem horní a dolní deflektory, zadní blatníček, držáček na pití, RAM na navigaci, no a aby toho nebylo málo tak jakési obtisky )

Proč jsem si vybral tento stroj? Expřítelkyně měla Kentoyu Lion 125, takové retro levné jednoduché prdítko, ale byla pomalá a ne moc dobře kapotovaná. Toužil jsem po středním skútru, o téhle Forzičce jsem přečetl mnoho recenzí a testů, a když jsem prodal Hondu NT1100 objednal jsem si tuhle krásku. Týden po koupi jsem na ni jel na sraz na Šumavu, najel jsem za víkend necelý tisíc kiláků, po okreskách i dálnici, za slunka i deště, a vše co jsem očekával se mi nadmíru splnilo. Vše fungovalo na jedničku, jízdní vlastnosti, ochrana před větrem, odpružení (ve srovnání s Kentoyou Lion, nebo jinými skůtry, aby bylo jasno..), výkon, spotřeba.. Jak jsem si přál i předpokládal dá se na ni podnikat i dlouhé cesty, o jízdách na nákupy třeba jen v džínách a botaskách ani nemluvě, prostě na ni sednete a jedete
Je květen 2024 a já s tou motorečkou letos ještě nevyjel, a protože jsem si přikoupil ještě cruisera, takže mám 3 motorky, rozhodl jsem se že Forzička půjde z domu. Jsem rád že jsem si ji vyzkoušel, nacpal peníze do doplňků, nelituju jakési finanční ztráty která mi prodejem vznikne, ale život jde dál. Tak jako mně poskytla mnoho radostí, bude dělat radosti novému majiteli, a doufám že o ni bude pečovat s láskou jako jsem o ni pečoval já.

motosvět
motosvět napsal 17.02.24 v 21:18 10b.

Jako kolega (F350) klobouk dolů, že vychvaluješ odpružení a potvrzuješ to dlouhýma cestama
Já jsem s F350 krom odpružení Ať dělá radost