Suzuki DR-Z400S (2005)

Vlastník Fic6
Vloženo 22.1.2024
Aktualizováno 22.1.2024

Po třech sezónách jsem se vrátil zpět ke staré známé DRZ.

První dojmy - Tohle DRZ se podařilo koupit za poměrně dobrou cenu, ale samozřejmě to má háček. Řekl bych, že cena odpovídá stavu. Vypadá to, že předchozí majitelé ji jenom vytěžovali. Celý podvozek je třeba zrepasovat. Nicméně motorka prošla technickou, takže je provozu schopná a motor se zdá být normálně funkční.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo si to (servis) umí udělat sám :D

Doplňky na motorce - Kryt motoru, staré hnusné poohýbané kryty páček.

Po dvou nových motorkách jsem se vrátil k pořádné ojetině. Předchozí moto půjde z domu kvůli neúplnému využití a taky jsem si řekl, že je zbytečné mít doma tak drahou motorku když se na ní skoro nejezdí.

Recenze a zkušenosti mám napsané u předchozího DR-Z.

Před sezónou udělám nezbytné servisní úkony, aby se na ní dala rozumně odjet sezóna, a na další rok ji udělám kompletnější servis, aby taky trochu vypadala a hlavně dobře fungovala.

Jenik789
Jenik789 napsal 29.01.24 v 14:11 10b.

@FCR - to neni jen o karburatorech, ale musi se to sladit si jinymi komponenty, jsem zvedav kdy zacnou prodavat nahradu DRZka

Fic6
Fic6 napsal 23.01.24 v 06:26

Pedl - nejspíš to nechám v sérii, nechce se mi investovat tolik peněz a času. Než zdlouhavě ladit, tak radši koupit Ečko.

MalejMazel - snad se to podaří a nezklamu. Já na ten dizajn moc nejsem a nemám s tím zkušenosti a představivost

MalejMazel
MalejMazel napsal 22.01.24 v 15:42 10b.

Super, DRZ mě fakt berou, těším se na finální výsledek! Za rok touhle dobou se jistě připomenu, jestli už máš hotovo

Pedl
Pedl napsal 22.01.24 v 14:26 10b.

A dej tam FCR karb ať je sranda