KTM EXC 250 F (2018)

Vlastník Saele
Vloženo 12.2.2024
Aktualizováno 13.2.2024

Vloženo: 25.04.2024, Uskutečněno: 19.04.2024, Zhlédnuto: 225x

O víkendu proběhl další ročník známého závodu, Drapák Rodeo.

Víkend před závodem jsme oblékli kraťasy a tak není divu, že na Drapák je předpověď okolo 0°, déšť a sníh ?

V pátečním prologu jsem bohužel hned na začátku chybovala a tak jsem minutu a půl ztratila, i tak mezi ženami dojíždím druhá a v celkové kategorii Hobby bych se umístila na 47. místě (ze 115).

Už při prologu jsem měli poměrně mokro a tak nám pro jistotu v noci pršelo a propršelo celou sobotu. Sobotní závod tak byl ještě mnohem horší než byl loni, už na startu jsme se s holkama nakupily na hromadě v první zatáčce a muselo se nám pomoci, abychom se vůbec zvládly rozjet. Trať byla opravdu náročná a rozhodně nebyla zadarmo. Kus závodu jsme se vzájemně předjížděly a vzájemně si pomáhaly s Lisou Kirmse. ?
Před všemi holčinami, které poctivě absolvovaly sobotní závod smekám, osobně jsem měla pár chvil, kdy jsem to už chtěla vzdát. Závěrečná cílová rovinka byla jak na ledu a do cíle se člověk doslova "doklouzal" ?
I přes stížnosti lidí u pořadatele, že viděli určitého jezdce podvádět, objíždět výjezdy a zkracovat si mezi checkpointy trať, se to neřeší a čas se započítává a tak dojíždím druhá s nereálným rozdílem na první.

V neděli nám vylezlo sluníčko a i když jsme přes noc měli pod nulou, trať nám krásně oschla a tak byl nedělní závod po sobotní hrůze za odměnu.
Do závodu se mi vůbec nechtělo startovat, když se soutěží nefér, ale nakonec jsem se rozhodla, že si oschlou trať pojedu užít, veděla jsem, že sobotní rozdíl nikdy nenaženu, tak jsem si jela pianko a parkrát zastavovala na kus řeči s Marshally a kolemjdoucími. ? I přes pomalejší tempo jsem si čas zlepšila o půl hodiny.
V ženách tedy beru 2. místo, celkově mezi Hobby se nedá zcela přesně říct, jelikož jako ženy startujeme odděleně a tak se vyhneme frontám na horších místech, ale podle nedělních časů by to bylo okolo 53. místa. ?

Obecně bych chtěla poděkovat Drapák Rodeo za organizaci jediného závodu svého druhu v ČR. Stojí to spoustu práce a nervů a za to vám patří velký DÍK ??

Největší dík patří mému drahému Mírovi, za veškerou podporu, servis a vše okolo ?
Míra jel jako vždy parádně, a v kategorii expert se umístil na 9./121 jezdů.

A pak také velké díky Chibuk Racing za nejlepší zázemí! ?

A za dva týdny hurá na Enduro Panoroma!

Podas (6) napsal 26.04.2024 v 06:18

Tak o tom jsem nikdy neslyšel, ale vypadá to dost zajimavě a pro diváky i zábavně, .
Všechna čest, za takové podniky a účastníky, hlavně i účastnice.
S přáním ..ať se daří , se taky přidám.

SOUSEDRH9 (40) napsal 25.04.2024 v 14:37

Ahoj,
Tak to je pecka!
Holky na motorkách a zvlášť závodnice, to rád vidím a podporuji..
Ať se Ti daří daří v závodech Enduro.

Přeje S

• CAMS ES Znojmo 2024

Máme za sebou první letošní zavody, ČAMS Enduro Sprint ve Znojmě. Letos se nás na startu sešlo opravdu hodně a to rovnou 12 jezdkyň! :-DD Nezačalo nám to úplně nejlíp. Od středy jsem marod a na trať do Znojma jsem s

Vloženo: 25.03.2024
    Uskutečněno: 23.03.2024