Yamaha Tracer 9 / 900 (2023)

Vlastník dodik8207
Vloženo 19.2.2024
Aktualizováno 19.2.2024

Pohdlne dravý cestovateľ. Dravá je, keď aj majiteľ, čiže ja sa báť nemusím

Motorka koupena od Petro a spol.

Triumph Street Triple RS: Tracer za tú cenu ponukol všetko, čo som potreboval

První dojmy - Hneď mi vyhovoval posed, všetko je tam kde má byť, motorka poslúcha na slovo, motor je relativne svižný, no nejaky ten kw navyše by som prijal. Zvykol som si aj na tie dva divné displeje

Motorku bych doporučil pro - Vhodná motorka fakt pre každého … dá sa na nej ísť kľudne, turisticky, ako aj športovo - len ju treba viac vytáčať

Doplňky na motorce - SW Motech - padací rám
Nádobka na brzdovú kvapalinu - GT+ model
PUIG - nižšie “športové” plexi
Yamaha originál - USB zásuvka, vyhrievane sedadlo, komfortné sedadlo spolujazdec, tašky do kufrov, tankpad, bočná ochrana nádrže
K&N - vzduchový filter

Tracy som si vybral kôli výbave v zakladnej cene .. kufre, vyhrievane rukoväte, tempomat, podvozok “elektronický” … Motorku (typ pred mojou) mali chlapci v garáži a celkom sa mi pozdávala, chválili to … no nekup to! Cestuje sa na nej pohodlne, s rýchlejšou jazdou tiež nemá problém, je to taký univerzálny stroj. Chýba mi tam síce trošku viac výkonu (Z1000SX motor by tam mohol byť), no stačím zatiaľ so svojou partiou bez problému.

No od kúpy mam taký pocit, že napinák reťaze (španovák) ma nejaký problém. Pri štarte cvaká reťaz, kým sa netiahne olej. Ok. No potom po vypnutí moto, pár minút vypnutí, moto je teplá naštartujem a opäť cvaka reťaz kým sa asi opäť nedotiahne olej … cvakať začne aj po zohriatíi sa nad 104 °C … v Yamahe mi povedali, že je to normálne.

Je to moto určená hlavne na asfalt, kedže ja podľa mňa dosť nízka, hoci sa tvári, že nie je.

context
context napsal 20.02.24 v 19:14

Pěkná mašina, přeji jen ty nejlepší zážitky v sedle a hlavně kolama jenom dolů

context
context napsal 20.02.24 v 19:14 10b.

Pěkná mašina, přeji jen ty nejlepší zážitky v sedle a hlavně kolama jenom dolů