Kawasaki Versys 1000 (2015)

Vlastník romablah
Vloženo 3.3.2024
Aktualizováno 3.3.2024

Velmi pohodlný cesťák s výborným motorem

Motorka koupena od FIRMA:Jan Konečný - Motogaráž (Český Těš

První dojmy - Měl jsem obavy s té větší hmotnosti a velikosti, ale po první projížďce vše rychle odpadlo.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že pro zkušenějšího jezdce.

Doplňky na motorce - Výbava prakticky co nejvíc možná...trojce originál kufrů a mnoho doplňků navíc.

Bohužel tahle změna nebyla až tak plánována...po likvidační nehodě s Tracerem téměř až na konci sezony jsem měl jasno, že chci pokračovat s ježděním dál. Typologicky jsem hledal motorku podobnou s Yamahou Tracerem 900, ale chtěl jsem přeci jen o něco více pohodlnější motorku. Hlavně na delších cestách už v tomto Tracer s pohodlím trochu ztrácel. Na podzim se objevil celkem pěkný kousek na prodej od Kawasaki v Motogáráži v Českém Těšíně tak jsem chtěl motorku vidět a netrvalo dlouho a koupil jsem ji. Pravda měl jsem velkého favorita a to Hondu NT1100 DCT, ale zase s lepší výbavou bych doplácel celkem hodně a navíc s pojišťovny jsem za Tracera zdaleka nedostal co jsem měl...Tak Honda ještě počká..., ale na druhou stranu, když jsem teď Versyse projel tak ten motor si myslím je mnohem lepší...doufám, že hlavní sezona začne brzy a budu moci začít pořádně testovat...

Rich9
Rich9 napsal 07.03.24 v 08:36 10b.

Ahoj. Za mne dobrá volba . Také jsem nad ním uvažoval, ale za ty peníze jsem raději koupil zánovní BMW XR a musím říct, že to je pecka. Ať slouží

Primoška
Primoška napsal 05.03.24 v 07:50 10b.

čtyřválec je velmi příjemný což na delších cestách je k nezaplacení.