Kawasaki ZX-6R Ninja (2002)

Vlastník ED-2o9
Vloženo 24.4.2024
Aktualizováno 26.4.2024

Supersport od Kawsaki. Ve své době možná TOP, dnes usměvavá karbecovka, kterých už ani moc nejezdí, nebo já jich málo potkávám.

První dojmy - První dojmy byly úžasné. První velká mašina, první čtyřtakt, první Kawsaki. Já v té době neměl ani papíry a ani moc prostoru na blízké poznání, jelikož byl listopad roku 2006.

Motorku bych doporučil pro - Před lety pro krutopřísné borce, dnes pro začínajcí jezdce.

Doplňky na motorce - Něco je, něco bylo.

17,5 roku v garáži. Před hodně dávnou dobou pro mě peklo na zemi. Dnes jen vtipná vzpomínka. Nejede to, třese se to. Projev karburátorů má ale své kouzlo.
10 roků jsem na tom nejel. Loni jsem z ní stáhl plachtu, přičemž se dostavila silná chuť, jít se projet. Bohužel desetileté stání bylo znát, a já začal počítat co všechno nakoupit, aby se to rozjelo. Seznam byl ale obsáhlý a já začal vymýšlet náhradní řešení. Nakonec bylo rozumnější koupit 636 na D papírech a kritické díly potřebné pro rozjezd přeházet. Při této příležitosti jsem se vrátil k origo výfuku a svodům.
Jet na tom po 10 letech opravdu mazec! Rohlík na hubě. Po pár dnech pochvala od technika na STK za stav a trochu údiv nad tím, že na den přesně to mělo 9 roků propadlou technickou.

hagaman
hagaman napsal 25.04.24 v 10:20 10b.

tak to seš borec, takhle přeházet 2 motorky do jedné ..já si pamatuji ,že 636 jezdila dost rychle i k mé ZX9 na dálnici