Honda CMX500 Rebel custom (2020)

Vlastník MartinKuranda
Vloženo 12.5.2024
Aktualizováno 12.5.2024

Honda CMX500A, alias Rebel 500, je skoro cruiser s nízkým sedlem, super na projížďky po městě i na výlety. Lehká, svižná a se slušným tahem.

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Braník)

První dojmy - Překvapil motor, ten je zázrak od Hondy. Zajímavé je, že se používá ten samý i v ostatních pětistovkách, jenom je trochu jinak naladěný. Co mě ale zklamalo, že to není opravdový cruiser. Na opravdu dlouhé výlety to není.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci, na denní dojíždění např. do práce (fajn spotřeba)

Doplňky na motorce - Prošívané sedlo, sada na posunutí nožního ovládání dopředu

Proč? Protože Honda. Vypadá to božsky a chtěl jsem něco kochacícho. To mi splnilo na výbornou. Jízda je jednoduchá, motorka se se mnou nehádá. I když je vedená jako dvojsedlo, nejsem si jistý, jestli bych spolujezdce nevyklopil hned po rozjezdu. Opravdu je to spíš solo. Zadní brzda není nijak silná, dohání to přední. Ale jak je moto lehká, brzdí dobře. Spotřeba, když se to lochtá, tak 3,5/100. Když se k tomu člověk chová jako k motoru ze silničky, tak umí i 5/100. Nádrž vydrží tak na 230km, než začne svítit rezerva. Nádrž má 11,2l