renocar_zari

Can-Am Spyder RT (2011)

Vlastník ivan666
Vloženo 3.6.2024
Aktualizováno 4.7.2024

Není to motorka, není to čtyřkolka. Co to sakra je?

První dojmy - První jízda super. Skvěle se ovládá. Jediný problém, že má brzdu jen na pravou nohu. Ruka stále hledá páčku. Na ostatní odlišnosti si člověk rychle zvykne.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji každému, kdo se chce lišit. Taky s přibývajícím věkem a ubývajícím zdravím začínám mít obavy z velkých a těžkých strojů. Tohle je řešení.

Doplňky na motorce - Vše, co člověk potřebuje, je v základu. Jediné, co mě napadá, je zahrádka na zadní kufr. To zatím neřeším. Ani to nehodlám vybavit různým pouťovým osvětlením.

Perfektní na cestování (možná i stěhování). Do kufru se vejde snad i televize. Ve výbavě je tolik asistentů, že ani nejde udělat nějakou blbost. Zadní kolo nehrábne ani na písku. Podle zatočení řídítek upraví rychlost. Určitě se cítí skvěle na silnici. Do terénu se nehodí a ve městě překáží. Člověk musí hlídat přední kola při zatáčení. Proti motorce velký rozdíl. Bezpečně spočítáte všechny kanály a díry. Co minu předním, trefím zadním. Ale ten pocit z jízdy je nepřekonatelný. Obří plexi kryje za každého počasí. Vyhřívané celé sedlo, gripy i držadla spolujezdce. Poloautomatická převodovka mi vyhovuje. Nahoru lepší řadit palcem a nehnat to do vysokých otáček. Dolů řadí sama a dobře. Přirovnal bych to ke goldwingu na 3 kolech. Protože jich jezdí málo, tak budí všude pozornost. Až najezdím víc, doplním další postřehy.
Přidal jsem opěrku řidiče. Nechyběla, ale vyhovuje mi. Na plotny spolujezdce jsem přidělal špalíky a vzal vnuka na první moto sraz. Pejskovi jsem pořídil tašku na sedačku spolujezdce a je nadšená, když ji beru s sebou (York 2kg). Cestování mě baví čím dál víc.

Targus
Targus napsal 05.07.24 v 10:39 10b.

Určo neotřelý design.
Fičury nemusím, takže asi bych s nimi bojoval. Ze začátku trochu, s postupným odumíráním elektroniky bych asi začal "bastlit" - jako obvykle...

Jinak je opravdu škoda, žes dal jen dvě fotky a obě z jednoho úhlu.

Ať vám to spolu šlape!

PSanec
PSanec napsal 04.06.24 v 15:24 10b.

Zajímavej a pěknej stroj. Bilá mu sekne. Motorka to není, ale proč ne. Důležité je, že majiteli dělá radost.