Yamaha X-max 250 (2014)

Vlastník Deci
Vloženo 18.6.2024
Aktualizováno 18.6.2024

Opět jsem byl v pozici, kdy sice nemám čas jezdit, ale zároveň, chci na něčem jezdit.
Prodal jsem Bandita 1200 S, na kterém jsem najel okolo 100 km ročně, tudíž byl nevyužitý. Skútr jsem vzhledem ke své výšce vybral až na potřetí.

Motorka koupena od FIRMA:JKSmoto (České Budějovice 1)

První dojmy - Hmm. zase malý, už se vidím jak prodejci děkuji za čas a jedu s nepořízenou zas domu. Nakonec mi to nedalo, už kdysi jsem měl X9 od Piaggia a tam to s koleny pod řídítky, také nebyla žádná výhra. Tak jsem si řekl, když už tu jseš tak se projeď. A ono to zas tak zlé nebylo, místo tak tak akorát, sneslo by to víc, ale jet se dalo.

Na cestě domů jsem hned ocenil vysoké plexi, jak už jsem se zmiňoval jsem kus chlapa a přesto mi vzduch, který šel přes něj nechtěl strhnout helmu z hlavy. Po cestě mě jak na potvoru chytil chcanec a opět se hodilo vysoké plexi, ale aby jsem ho stále nechválil je tu jedna neýhoda, když sundavám skutr z hlavního stojanu a zapomenu se břinknu si o něj helmou. Jinak po cestě domů (cca 45 km) + nějaká cesta do práce spotřeba 3.2 l. což mi přijde v pohodě. Jinak zatím asi nemá cenu se více rozepisovat na to ho mám příliš krátce.

Zatím proveden jenom základní servis kontrola řemene (22.7 mm), výměna motorového oleje, ta šla bez problémů a výměna převodového oleje, kde byl zádrhel v tom, že po povolení výpušťáku nic neteklo, první reakce no PANE BOŽE snad s tím nejezdili na sucho, při dolití mi olej přetekl, takže na sucho ne, byl tam nějaký špunt z bordelu, či co. Tudíž jsem zkusil do vypouštěcí díry flouknout kompresorem, to pomohlo a všechno vyteklo .

context
context napsal 25.06.24 v 20:51 10b.

Krásný skutřik, přeji ať dlouho slouží a dělá.jen radost

elvis78
elvis78 napsal 25.06.24 v 12:21 10b.

Pěknej