Suzuki GSX-R 750 (1993)

Vlastník David53
Vloženo 14.11.2007
Aktualizováno 4.4.2008

Standatdní GSX-R W (vodník)r.v.1993... vyfuk Yoshimura,tlumič řízení, panceřové hadice,mini blinkry... najeto 46tis. zatim sem najezdil 2tis km..teprv se seznamujem... ale všechno funguje jak ma a zatim bez poruchy :)

Cesty: zatim jen po okolí, stihl sem jen sraz v Těrlicku.

Další info: momentálně se hřeje v pokojíku připravená na novou sezonu... vyměněný olej,filtr,svíčky,chladicí kapalina, nova vata v laďaku... odstraněny všechny přebytečne nalepky.. :D

Dejwa33
Dejwa33 napsal 09.01.13 v 17:16 10b.

Yoshimura a GSXR 750 nejvíc porno zvuk co znám Máš doma nádhernej bike 10b

Bubak3
Bubak3 napsal 29.03.08 v 09:19

Moc pěkmé at´slouzi a mnoho KM be nehody

napsal 15.11.07 v 13:07

Také jsem byl majitele tohoto typu a dokonce ve stejné barvě ale americký typ. je tady také v galerii. Super motorka bal hjsem sní nad míru spokojen.

viki999
viki999 napsal 15.11.07 v 10:45

Jůůůůů moje první motorka tu sem měl v 16 dotaženou z německa ale rok výr.1994, byla to motorka jak má být pořádný macatý superbike,celý v´luckystrike kabátku ,bože to byly doby sem měl šecko motorku volný čas a furt peníze, ted mám motorky auta peníze a nemám čas [] , tak ladák rozeber není v něm asi vata a jezdi .

_BoB_
_BoB_ napsal 15.11.07 v 06:45

&quot;Suzuki GSX-R forever&quot; <br />
Na ujeté km kašlat.Ta moje je z 00 a má nakrouceno 44tis. Aspoň se pozná, že se na tom jezdí a není to jen okrasa na balení ženských <br />
A pokud tomu člověk dopřává lásku ,péči a nedává ji &quot;moc&quot; po prdely. Tak bude jezdit dál a dál ...