ČZ 250/475 (1962)

Vlastník awatik
Vloženo 13.2.2008
Aktualizováno 14.2.2008

čz 250 475 sem dostal v dost dobrym stavu. Ale jak uz tobiva cekal jsem vic hnal jsem ji jak kravu ted toho dost lituju .,,... Uz sem ji měl jednou na střikanou motor dase řict po go ae za jednu sezonu ko.,., mno jinak dost dobra mašina

moje zkušenosti :?:?:?: hm tak tobychom tu byli asi dorana nikdy mě nenechala ve štychu teda pokud nepočitam věčne tlačeni diky prazdne nadrži tuhle motorku asi vsichni dost dobře znate takže to vemem jednim razem objem 248,5 ccm vykon 13,0 k při 6500 ot/min kola 19 rozměr pneumatik 3,25 x 19 vzadu i vpředu .,.,.,. motorku te´d davam pomalu do kupi novi lak neaky komaxit (bohuzel na chromy nejsou penize ) ae pekny lak taky vipada dobře .,.,., mno pro ripavi blbečky kteři neumi pochopit ze ty prachy netisknu to nikdy nebude ono vzdy to blbě okomentuji ae co jednim uchem sem druhym ven.,.,. Mašinu sem dostal od sveho stryce ale važim siji mnohem vice protoze na ni jezdil muj děda a zacinal i muj otec kteremu bych chtěl poděkovat za hodiny z travene u laděni předstihu a a karburatoru....dik nikdy byto bez tve pomoci nejezdilo tak jak ma ..,., no muzu řict ze taky sem utoho laděni par sobot nabrecel nez to bylo ono ten motor chytne vzdy ikdyz neni naladěn ale nejede tak jak ma a ten kdo umi motor poslouchat to vzdy pozna .,.,.,.,.,.

Fishermen
Fishermen napsal 03.02.09 v 16:08

Milý synovče. Mohl by sis prosím smazat z profilu tu moji fotku! Já na svém taky nemám tvoji!

Pavel-z-CL
Pavel-z-CL napsal 13.02.08 v 23:14