Moto Guzzi Breva 1100 (2007)

Vlastník Zpustlík
Vloženo 14.2.2008
Aktualizováno 6.11.2009

Fajný stroj. Velký naháč s dvěma válci a kardanem, to jsem si přál. Dá se s ní jezdit i mezi auty v koloně, motorka na každý den i na delší dovču.

Celý rok jsem byl hodný a tak jsem si ji naježil pod stromeček Rád bych si ji nechal déle než dvě sezóny, jsem nyní plně spokojen.

Zkušenosti veskrze pozitivní, dává velký pocit jistoty a stability, v porovnání s Er-6N jede rychleji, kolikrát jsem při pohledu na tacho překvapen. Je dostatečně silná i na svižnou jízdu ve dvou. Velká výhoda je kardan, už nemusím čistit zadní kolo od oleje z řetězu.

2009 listopad zatím najeto něco přes dvacet, bežný provoz do školy, do páce, trochu po Evropě, žádná velká exotika, letos jsem víc jezdil na kejvačce nebo na 350 se sajdou, tak nebyla všechna dovča na Brevě, ale byl jsem na ni dva týdny v Alpách, moc se líbilo

2008 najeto cca 25 tis. km, Rakousko, Maďarsko, Slovinsko, Bosna a Hercegovina, Chorvatsko, Černá hora, Albánie, Kosovo, Řecko, Turecko, Bulharsko, Srbsko. Jezdil bych víc, ale mám ještě kejvačku (1957) a na ní mě to chytlo, snad sem někdy hodím nějaké fotky a zaregistruju jí.

Jestli máte někdo nějaký dotaz, napište, odpovím, pokud budu vědět.

pkKun
pkKun napsal 07.10.13 v 10:51

Ahoj, koukám MG v Rumburku, že jsem ji neviděl , již chápu, asi se motá v Praze.

Touringrider
Touringrider napsal 03.05.11 v 23:08

...zustan svisle zpustliku... preju sezonu 2011 dle vlastnich predstav..!

mrkini88
mrkini88 napsal 09.07.10 v 12:07

Krásná italská kočička. Dvouvál je prostě pro fajnšmekry, jednou si jí taky koupím. Dávám jasnou 10tku

vasil.hb
vasil.hb napsal 28.02.10 v 19:55

Ty Guzziny jsou fakt nejlepší ! Zpustlíku, máš to za 10b !

Touringrider
Touringrider napsal 24.01.10 v 00:07

tak to zase nevyslo...

a jak letos? jezdis? ja uz jsem seuzonu zahajil... byl jsem v krkonosich.. a docela slusne jsem je projel... 20-22.01.2010 a da se i na snehu.. a pak ze R1 neni univerzal...