Simson S 51 Enduro (1988)

Vlastník Lubos92
Vloženo 28.5.2008
Aktualizováno 25.3.2014

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

ivulino
ivulino napsal 25.03.14 v 20:22

Před 22 lety to byl můj "mokrý sen" , který jsem nikdy nevlastnil, jenom si ho půjčoval. Elektronika už tenkrát kluci brali z nouze, každý chtěl Enduro. Bravo!

SpecialBug
SpecialBug napsal 09.01.14 v 16:27

Trochu nostalgie (ale né moc velká) pro mě :) měl jsem taky ve stejný barvě Enduro E-CS alprát jsem přecházel na auto, tak jsem ho prodal do Německa pěknej !

tadeo96
tadeo96 napsal 11.01.12 v 20:12

Moc peknej simáček davám 10b

Huny
Huny napsal 06.02.11 v 19:51

Holt je to o tem pincku pravda, věčně se to kazí,ale kdo se na něm aspoň jednou neprojel a dva dny neopravoval, není pravý motorkář. Simson je skvělá volba, tak ad jezdí dnes a denně.) Simsonystům zdar!

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 24.10.10 v 15:40

pěknej až na tu promáčklou nádrž to by mě asi sralo jinak je fakt pěknej

KotyXL125V
KotyXL125V napsal 18.11.08 v 20:13

Zdarec, koukám asi po měsíci na motorkare a zaujal me vlevo v okne cervenej stroj, kouknu a on to je muj bejvalej síma:) Čtu že si spokojenej,nejni nic lepšího pro bejvalýho majitele když toleto čte.A já jen lituju že sem ho prodal..:D Hodne kilometru bez bez poruch. jo a kdyby si nekdy prodaval, tak se ozvi;) KotyXL125V- mrkni na profil, mám tam taky pár fotek

spendlaVTR
spendlaVTR napsal 16.11.08 v 18:26

Ahoj taky to máš pěkný nevím jestli mi CBR zůstane,protože jsem ted koupil VTR a snažím se jí prodat : ale jestli bude tak se ozvu

Lubos92
Lubos92 napsal 09.11.08 v 18:59

Ordinace v růžový zahradě? To je jeden z mejch nejoblíbenějších seriálů

SuperSic58
SuperSic58 napsal 08.11.08 v 16:14

Hle jaká růžová zahrada?

sooky
sooky napsal 22.10.08 v 09:35

Ja teda nevim jaky je nebo neni New Pionyr "srac" , ale dbve veci vim jiste a to, ze: 1) Jarda Sima s nim byl kdesi hodne daleko a bez problemu 2) jsem rad, ze se u nas delaji alespon nejake motorky a moc tomu fandim. Jinak s tim ostatnim, co jsi psal,tak se musi souhlasit, ale uvedom si, ze Pionyr je o 20 let starsi konstrukce oproti Simsonu. A na Pincka nedam dopustit, zacinal jsme na nem uz nekdy v 6 letech a byla to proste prvni motorka,ikdyz jsme taky vic opravboval nez jezdil . Ja osobne se Simsonem najel 10.000 a bez jedineho problemu! Tak at ti taky tak dobre slouzi. Tom

jiri.nikl
jiri.nikl napsal 16.10.08 v 20:32

v roce 1985,když mě bylo 15 ,jsem ho taky strašně moc chtěl,bohužel stál tenkrát asi 5500,-a to byly pro mě moc velký prachy,tak jsem zůstal u jednadváci,ale když jsem se mohl svýst na kámošově stříbrným enduru s51 byl to pro mne svátek,byla to prostě pecka a uplně něco jinýho než můj pincek,tak ať slouží,a ten olej je prima tak ho neošiď jojo to byly časy jinak jasně deseeeeet

Lubos92
Lubos92 napsal 11.10.08 v 11:15

Na to, že je to dvacet let stará 50 ccm, tak to jede bezvadně. Štít tam dával už původní majitel... Ničemu mně to na tý motorce nevadí, i když to asi nebude zrovna ten nejlepší aerodynamickej prvek, tak ho tam zatím nechám

soader
soader napsal 10.10.08 v 19:52

ty voe jede to vůbec skrz odpor toho štítu

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 10.10.08 v 16:52

Super strojovna!
Jednou všechno prodam a taky si takovýho něco pořídim!
Ale na Vespu to nemá...