Piaggio Hexagon 180 (1998)

Vlastník Raisidlo77
Vloženo 19.11.2008
Aktualizováno 20.11.2008

Dobrá volba, když jsem rychle sháněl přibližovadlo. Zatím snad nejluxusnější a nejpohodlnější stroj co u mne v garage byl :)

Tenhle stroječek je Piaggio Hexagon LXT 125 - ale. Ale s kitem Malosssi 180ccm ,variátor Malossi MHR, a ještě pár kravinek.

Co se týče luxus, tak známka 1A - velký integrovaný kufr na přilby, osvětlení zavazadlového prostoru se zásuvkou (nabíjel jsem si mobil ), vepředu žárovky H4 a H7, takže výborná viditelnost v noci. Posez naprosto uvolněný, se svými 184cm jsem měl nohy natažné, ruce volně, a s prstem v nose (doslova - díky variátoru) jsem na křižovatkách po městě vytíral i M3 Bawce. I s malým originálním plexi jsem měl za deště pouze vlhká ramena, a tomu říkám dokonalá ochrana jezdce.

Stoosmdesátka ve spolupráci s variátorem zajištovala stálý přenos výborného kroutícího momentu s výkonem, takže do 100km/h panoval skůtr, pak teprve Mito. Kolem 90-100km/h se pohybovala cestovní rychlost, kdy motor brumlal, hnát se to dalo skoro ke 130km/h, což ale nemělo smysl.

Ve městě super - prokličovali jste mezi auty, padla oranžová a byli jsem pryč... dodnes pamatuju, jak mi cvakli radarem na Komárově ve 110km/h, ale jednostopé vozidlo - jak známo - nemá vepředu značku...

Resumé: Luxus i výkon. Do té doby jsem skůtry přehlížel, po této zkušenosti nemám na cestovní maxiskůtry křivého slova.

koupě 2008 / prodej 2008

Raisidlo77
Raisidlo77 napsal 28.11.10 v 00:27

Selda> Páč sám mám BMW 740i motoricky ještě trošku posílenější, tak vím jak taková auta jedou. A věř, že na "krátkých semaforech" ten skůtr fakt běžel takhle hbitě. Díky Malossi kitům na motoru, vyššímu objemu apod. to jelo krásně už odspodu.. a každý prohrábnutí kol, každý řazení u toho auta, je ztráta času kdy skůtr pořád akceleroval.

selda
selda napsal 23.12.09 v 22:08

No nevim nevim,nebyly ty báwa bez toho písmenka M? Pochybuju že by tenhle skutřík narval tříset kylowatový auto

Milan1963
Milan1963 napsal 20.11.08 v 20:28