Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník dreamerCZ
Vloženo 6.12.2008
Aktualizováno 7.12.2008

Nová. Velká. Krásná. Černá. Pohodlná. Velmi dobře ovladatelná. Krásná ... cože to už jsem říkal? No ale prostě je to tak. Ale hlavně moje Páni moje nadšení nebere konce.

Koupená u prima kluků v motartu ve Vrbovce. Přivezl jsem si ji teprve včera v podvečer (5.12.2008). Počasí nic moc, ale prostě jsem to už nemohl vydržet. Vzhledem k podmínkám tedy moje první jízda byla velice opatrná, ale i tak plná nadšení

Je to moje uplně první motorka, naposledy jsem na moto seděl v autoškole (GS500) před půl rokem a před tím jsem se jednou svezl na fichtlovi (před hodně lety), jednou na Jawě (taky před hodně lety) a párkrát na CBR900 (před pár lety), čili moje zkušenosti jsou nulové. I přesto se mi na ní jelo krásně, pohodlně, a tak jak jsem se zprvu bál její velikosti, tak hned po rozjetí moje obavy vyprchaly. Prostě pohoda. Samozřejmě nový pneumatiky, zajížděcí otáčky, moje nulové zkušenosti mě drželi hodně při zemi, ale i tak jsem si první jízdu neskutečně užil. A to jsem jel centrem Prahy. Prostě super.

Jinak jsou na ní asi standardní doplňky jako padací rám GIVI, originál kryty rukojetí, vyhřívaný hefty Oxford, zásuvka a alarm GT971. Ještě je v plánu topcase od GIVI (asi počkám do novýho roku na tu novou Maxii 3) a možná kryt pod motor (z čistě estetickýho hlediska).

istonbike
istonbike napsal 19.03.13 v 13:45 10b.

Nádherný černě matný Strom super stroj na naše cesty-necesty,které jsou rok od roku "lepší" přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle i stupačkách

carlos38
carlos38 napsal 10.03.09 v 15:46