Suzuki VX 800 (1991)

Vlastník Benedikt
Vloženo 12.6.2002
Aktualizováno 21.12.2008

Koupě 03/2002 - 3. majitel. Původně vínová, po bouračce černý lesk. Úpravy jen kosmetika: sedlo, nosiče s kufry, vyhřívání, štítek. Motor supr - spotřeba 4,5-max5,5 l/100, min. Alpy kolem 4,1l/100. Stačí měnit olej a kilometry letí.

Zkušenosti: Ledacos mám popsáno na stránce o VX, kterou se snažím lehce provozovat - www.vx800.wz.cz - hlavně postřehy z cestování v Alpách.

Cesty: Na pařezu Jawka555 celá ČR, pak na Jawce250 i se Slovenskem. S VXkem přišla na řadu část Evropy - Rakousko, Francie, Itálie, Německo, Slovinsko. Grossglockner i Stelvio už mám 2x za sebou. Kdykoliv bych se tam vrátil, je to fakt božííí. Srazy jen dříve: MotoExtrém Drnholec´02, Zahájení sezóny Třebíč´02 (superrachot), CrazyBikers Ostrovačice´02´03, Streetfighterday´02, od ´04 až na ojedinělou výjimku bez srazů. Tou byla v roce ´05 návštěva v Německu na celoevropském VXtreffen ve Stiege (asi 200 VXek). Jezdím poměrně často přes celou sezónu (pokud možno ne jen skákání kolem baráku). Za ozdravnou nutnost považuji každoroční aspoň jeden výjezd někam do Alp na pár dní (jezdíme pravidelně ve dvou s dvěma motorkama - jen tak nadivoko se stanem a nějakou konzervou).

Další info: Sezóna 03, začátek léta - letecký den nach rygól. 14dní špitál, 3 měsíce v gipsech a v ruce 12 šroubů. V březnu ´05 mě je vytáhli. Motorku jsem poopravoval ještě s rukou v sádře a s ortézou jsme už zase jezdili. Na svoje VXko nedám dopustit, natrefil jsem na opravdu vymazlený motor.

SkidOV
SkidOV napsal 23.01.11 v 10:38

Krasna masina (10b), at ti to jezdi kolama po asfaltu i v dalsich sezonach

Neronis
Neronis napsal 22.12.09 v 18:49

Čau beny.Bydlím taky v lelekovicích nahoře nad tebou.Muj otec má taky VX takže vím VX je supr stroj.Moc se mi líbí. dávám 10b za tuto krásku

M.D
M.D napsal 25.10.09 v 09:28

Správnej motorkář opravuje ještě se sádrou svojí motorku dělám to taky tak,hodně štěstí

napsal 31.05.07 v 12:23

Čau... Ja sem měl Virago 125 a teď bych chtěl nějakou krásku jako je ta tvoje Suzuka... Kdybys ji prodalval stoprocentně se mi ozvy... Dík... 723703943