Honda NSR 125R (2001)

Vlastník Saymon
Vloženo 17.10.2009
Aktualizováno 7.7.2012

Moje druhá motorka po skútru o objemu 50 ccm . Zkušenosti nic moc, ale budou přibývat. Jsem s ní hodně spokojený. Pro začátečníka ideální.

Zkušenosti budou přibývat

Zatím jsem spokojen, jede pěkně, akorát mi přijde, že kolem 6000 ot./min. je celkem díra ve výkonu. Do začátku super motorka.

Zatím žádné vážné závady, akorát jsem už musel měnit přerušovač blinkrů.

//edit 20.11.2009

Chystám ji na jaro.

//edit 20.5.2010

Měl jsem tu založené téma s prosbou o pomoc s motorem. Nakonec se ukázalo, že za problémem byla přehozená lanka u přívěry, takže stačilo jen opět přehodit a motorka jede zase jako víno. Jsem rád, že jsem nemusel reklamovat opravu, jelikož přehození lanek je záležitost jedné hodiny. Díky všem přispěvatelům ve fóru.

//edit 9.10.2011

Po dvou letech musím říct, že jsem byl s motorkou v podstatě spokojen. Samozřejmě se vyskytlo pár závad, to se ale dalo u starší motorky čekat. Jízdní vlastnosti jsou na 125 velice dobré, výkon už přestává stačit . Začínám se poohlížet po něčem silnějším, takže moje NSR bude za chvíli na prodej. Kdyby mi bylo zase 16 a kupoval svoji první větší motorku, určitě bych znova šel do NSR

//edit 25.6.2012

Tak už je prodaná. Doufám, že bude novému majiteli sloužit stejně dobře jako mě. Skvělá první motorka

Saymon
Saymon napsal 23.11.09 v 21:25

díky

Adry
Adry napsal 23.11.09 v 17:09

Pěkná dobrá volba pro začátek 10B

V.i.l.d.a.
V.i.l.d.a. napsal 21.11.09 v 08:24

dobrá volba na začátek najezdil jsem na nsr několik tisíc a spokojenost

fifinka69
fifinka69 napsal 03.11.09 v 16:32

Krásná Nsrka hodnotím za 10b ...

Jackie24
Jackie24 napsal 22.10.09 v 17:21

zdarec kamo moc pěknej stroj davam 10b a stou dirou vykonu při 6 tis mam taky pokračuje skoro až do 7...klasika jinak sou to super stroje mam ji rok přesně dneska a spokojenost