Kinroad XT 250-16 Black Cyclone (2007)

Vlastník FelinYamaha
Vloženo 10.4.2010
Aktualizováno 26.9.2014

Je to stroj který se klepe chrasti ale jinak je to povedena motorka po úpravách se na ni dá příjemné jezdit

První dojmy - Po dlouhe době jsem se zase vrátil k motorce udělal par úprav a začíná se docela příjemné jezdit nova pneu na přední. Kole nutnost Motorka se ke mne vrátila po čtyřech letech je to pořad dvěstě padesátka ale po nehodě mužů bejt rad ze mne žena pustí aspoň na tu

Motorku bych doporučil pro - Motorka je určitě nejvhodnější pro začátečníky a ženy

Doplňky na motorce - Alarm z dálkovým startem navigace zásuvka

Dlouho jsem nic nemnel a placal jsem se na babete pak na skutru ale sednout si na tuhle motorku je uplne neco jineho tesi rizeni zadek se chova jinak no proste musim si na ni zvyknout ale to pujde jen se nesmi blaznit jinak vse je dost forove tak to budu muset trosku povymnenovat

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 26.09.14 v 22:15 10b.

super

Boža
Boža napsal 11.04.10 v 20:37

Je moc pěkná takže na vzhled 10 bodů ten obsah nevím ? chtělo by to něco silnějšího i s tou se dá jezdit pomalu a v pohodě

ajaxv
ajaxv napsal 10.04.10 v 21:54

To ani na 50ku nevypadá ale je to hezký stroj, vypadá tak nějak, dospěle máš tam 10b Fakt, se mi líbí

charlie.vtx1800
charlie.vtx1800 napsal 10.04.10 v 20:56

Zatím je to jen kladívečko, tak doufám že časem přejdeš na pořádný kladivo - jen se toho neboj! Objem ničím nenahradíš!

žižala.
žižala. napsal 10.04.10 v 16:54