Honda CM 125 (1997)

Vlastník Marty-CM
Vloženo 18.5.2010
Aktualizováno 3.7.2012

Motorka zakoupena letos v květnu.Najeto se mnou má už cca přes 1000 km . Zatím šlape dobře..Musel jsem jen vyměnit pozdro na pojistku + nějakej ten kábl.

Moje první takže zatím jen opravuji menší drobnosti(prasklý kryt světla,zrcátka,napnutí řetězu,výměna oleje).Původně je z Francie kde nejspíše rozvážela Pizzu takže má i docela dost najeto..už 80400.! na takovou porci kilometrů nevypadá..občas byl za jízdy výpadek elektriky kvůli vadné pojistce, která už je vyměněná takže vše OK.. :)
19.8.11
Moto už má za sebou 87 tisíc a zatím jezdí bez problémů až na upadlý výfuk z důvodu stržení šroubů u motoru. Moc rád bych na ní překročil 90 tis. jestli to motor dovolí. :D
3.7.2012
Před pár dny mi tam naskočilo 94,000 km. Sice už to chrastí o něco víc, ale jede!!!
Tu sem natočil kratší video GoPročkem..

Georgeczk2
Georgeczk2 napsal 18.08.11 v 20:20

Ty nový motorky nikdy 80tis.Km nenajedou se dřív rozsypaj Jasných 10b Navíc,v 17ti jsem měl čízu 175,která jela akorát z kopce

Lemmy
Lemmy napsal 10.05.11 v 15:01

Zdar chlape, tak jsem ti ohodnotil za ty prachy super motka, doufám že bude následovat Shadow

Marty-CM
Marty-CM napsal 28.09.10 v 19:13

Tak jsem včera srazil srnu :( později sem dám nějaké foto..

LukasHRC
LukasHRC napsal 26.09.10 v 20:47

Já myslím že na začiatok super. Ja v tvojom veku som o moto len sníval. Želám veťa šťastných kilometrov a dávam 10 puntíkov

RickVFR
RickVFR napsal 25.09.10 v 16:19