Kawasaki GPZ 500 (1988)

Vlastník Bbuben
Vloženo 22.5.2010
Aktualizováno 7.4.2014

První velká motorka, tak uvidíme jak si spolu budeme rozumět :).

Když jsem se na ní jel podívat, tak jsem měl strach co to bude (stav a tak), ale když jsme přijely na místo, tak nebylo co řešit :D. Na to jak je stará, tak vypadá dost pěkně a hlavně je v původním stavu a to rozhodlo.

První sezóna proběhla, až na jeden menší pád, nebo spíš svalení :D bez problému.

Na jaře proběhla výměna zadní gumy. Byla tam 130ka, vyměnil sem za předepsanou 120ku a musim říct, že to co se stalo sem opravdu nečekal. Motorka se ovládá jako koloběžka a do zatáčky de sama. Prostě paráda, kluci ve fabrice asi moc dobře věděli, proč jí tam dali, ikdyž ta tenká guma nevypadá zrovna nejlíp, ale funguje na jedničku.

Po dlouhém trápení a pár prodloužených depozitech jsem se rozhodl jí prodat někomu, kdo bude mít na opravu čas a hlavně chuť, nakonec si jí za symbolickou cenu odvezl fajn Brňák, tak doufám, že se s opravou popere a bude mu dlouho dělat radost :)

obšourník666
obšourník666 napsal 08.12.12 v 22:15

nazdar kolego. muj kámoš si loni koupil uplně tu samou a jezdí jako kráva ale ta tvoje vypadá ještě zachovalejc

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 06.08.12 v 15:52

Gratuluji k pěkné motorce. Přiděluji jí 10bodu. Přeji spoustu km bez zavad a nehod. Klínem dolů

Afesto
Afesto napsal 15.06.11 v 20:19