Suzuki GSX 750 (1998)

Vloženo 29.5.2010
Aktualizováno 30.6.2013

Prvni servis

Vloženo: 15.06.2010, Uskutečněno: 15.06.2010, Zhlédnuto: 2x

Jelikoz nebyla jasne zmapovana historie Iny, dostala prvni servis radsi hned ze zacatku... Prisla mi docela hlucna, i kdyz jsem po cteni vsemoznych for dosel k zaveru, ze je to castecne u tehle starsi damy normalni. Nechtel jsem nic podcenit.
Nechal jsem radsi vycistit a seridit karbece, ventily, udelat celkove kontrolu pro muj klidnejsi spanek... Vysledek je celkem znatelny - driv se na neutral docela dusila, musel jsem ho zvednout kolem 2 tis ot, do 2,5tis se spatne sbirala. Ted krasne drzi volnobeh lehce nad 1 tis, sbira se bez problemu. Celkove ztichla, ventily sice slyset za studena trochu jsou, ale oproti predchozimu stavu balada :)

Kontroloval jsem i svicky - sice jsem blbec koupil rovnou nove, kdyz uz jsem v tom byl, ale neni potreba... holt zatim zustanou do zasoby

Jinak jsem i diky nasmerovani tady na foru sehnal slusne centralni stojan, ktery chybel, dostala do vybavy nove brasny Lojzo a to je tak nejak zatim vse :)

• Vandal

Tak me nejake zakomplexovane hovadko poctilo ve spolecnych garazich svoji pritomnosti... vysledkem jsou pretrhane vzduchove a palivove hadicky. Lidska blbost skutecne nezna mezi, kdyz jenom zavist, nebo nenavist k motork

Typ: Oprava
    Vloženo: 22.06.2010