Yamaha XT 400 (1986)

Vlastník ghost.petr
Vloženo 4.5.2005
Aktualizováno 5.5.2005

Robustní těžký enduro...hodí se na silnici i do terénu, obsah 400ccm, 1válec vzduchem chlazený,4takt, 5 rychlostí,dva karburátory, řídící jednotka...prostě fajn motorka, akorát malý problém s výkonem, po zahřátí se jí moc nechce a při vyšších otáčkách cc

Cesty: Většinou sám.. a nebo s kamarádem, pole, lesy a baví mě vyjíždění do kopcůvětšinou horší terény..

Další info: Toto je v pořadí už moje 3 motorka, 1.byl klasickej fichtl,potom Čezeta 125 S nejdřív kdysi dávno taťky,potom bráchy a teď moje, a nakonec Yamaha XT400,docela velkej skok dál bych byl rád kdyby se mi někdo ozval kdo má ještě stejnou motorku, tahle je dovezená z Itálie...a zatím se mi nepodařilo sehnad moc lidí a co jsem slyšel tak se prý pro ČR ani nevyráběla..tak nevim Jinak vysněnné moto : Nějaká ostrá krosina samozřejmě Yamaha nejspíš nějaká z verze YZ a na silnici nějakou 500, pokud možno tak opět Yamahu )

zikky
zikky napsal 02.02.10 v 14:04

Pěknááá

DAVIDCZ
DAVIDCZ napsal 15.08.09 v 12:17

fakt pěkna motorka mam podobnou ale 250 v tehle barvě vypada nejlip davam 10b

smazany34350
smazany34350 napsal 29.10.06 v 19:56

čau¨,dobrá motorka.Mám to samé.Ten problém jsem mněl také a dlouho jsme stím maturovaly.Byla kapka vody v ř.jednotce,prostě microprasklina a po zahřátí to haprovalo.zkus prohodit jednotku a pokud to bude tím,tak opatrně rozříznout,vysušit a slepit.

Toňas
Toňas napsal 23.09.05 v 20:01

M8š fakt super mašinu,líbí se mi!!

smazany15507
smazany15507 napsal 03.09.05 v 17:41

Hornet (ID 15507)<br />
Zdravim tě, mam stejne enduro jako ty akorat objem 550 a typ 5Y3, koupil jsem ho teprv pred a byla havarovana, ale ne moc jen mela rozbyte predni budiky a vylecene sv etlo z paraboli pak jeste bocny plasty ulomeny a predni kolo je zdeformovane tak jsem to jeste nemohl projet protoze nemuzu sehnat to predni kolo stacil by me jen jednadvacitkouvej rafek s spice, protoze buben mam.. a nevim jak je to s mazanim prevodovky a motoru? Na motoru jsem nenasel zadnou tycku s ryskami kolik oleje ma byt v prevodovce, tak me napadlo ze to bude mazany celi jen tou nadobkou ktera je v ramu za riditkama? kdybys vedel odpoved na me otazky tak odepsi.. diky e-mail je Horrnet@seznam.cz