Yamaha FZ6 Fazer (2008)

Vlastník M.A.R.W.
Vloženo 20.6.2010
Aktualizováno 24.8.2013

Původně jsem plánoval jiné moto, ale nakonec jsem rád, že jsem skončil u FZ6. Ideální moto na cestování i na sportovnější vyjížďky (S2 by však možná byla lepší:)). Motka je koupená po druhém majiteli s laděnými výfuky mivv a pipercross filtrem.

První dojmy - Moje první velká motorka na kterou jsem si rychle zvykl. Od ostatních se liší otevřenými laďáky mivv s nádherným zvukem. Motorka na cestování i na trochu svižnější svezení.

Na motorce mám zatím najeto cca 1300km dosud bez problému. Musel sem ji však přezout- po předchozím majiteli měla obutá okruhová kola (conti race attack street) pro mě na nic (nemohl jsem je zahřát a hlavně na vodě strašně klouzaly). Chvíli jsem si musel zvykat na laďáky MIVV (otevřené- po půl hodině zalehlé uši, ale aspoň jsem slyšet a nádherný zvuk taky jen tak neomrzí :) Spokojen jsem i se spotřebou, která se u mě pohybuje mezi 5- 6,5l/100.
Více zkušeností doplním s přibývajícími kilometry ;)
Na Fazerovi jsem najel asi 14 000Km a nemůžu si stěžovat. Časem mi však zcházel výkon a brzdy také mohly být lepší, na naučení však ideální motorka.

Hujda
Hujda napsal 27.04.11 v 07:31

Pěknej kousek 10 jasnejch

Osly
Osly napsal 14.01.11 v 13:47

no já byl svezen a ty laďáky doslava zabíjí, jet jako spolujezdec tak hodinu tak asi příjdu o sluch :D ale jinak skvělý moto :)

mamenec
mamenec napsal 26.06.10 v 13:26

V neděli odpoledne.. Ale byl jsem tam škarpolezem, tak sem se ani nedával do řeči. Jen sem si nenapadne počkal až nastartuješ, poslech sem si zvuk MIVVů a valil sem dom

M.A.R.W.
M.A.R.W. napsal 25.06.10 v 22:04

to mamenec: kdy si mě tam viděl?

mamenec
mamenec napsal 25.06.10 v 18:06

Pěknej. Viděl jsem a slyšel jsem na živo u benzinky v Šumperku. mě trklo že máš nejen skoro stejnou motorku ale i stejný kalhoty co já ))