Aprilia RSV 1000 R (2005)

Vlastník boca
Vloženo 14.8.2010
Aktualizováno 15.8.2010

Těžko popsat tento skvost :) Jen lehké úpravy Akrapoviče, filtr, upravená řídící jednotka, sportovní prasátko na spojku u všech RSV téměř nutné, tlumič řízení Ohlins. Jinak vše v originále. Nádherný stroj, který vždy upoutá pozornost.

Výborný podvozek a brzdy (přední), super motor. Velmi zábavná a hravá motorka. Pár much by se taky našlo, ale to je hold Ital. Ale když si člověk věci sám doladí (autorizovaný servis je k ničemu), tak pak vše chodí tak jak má. Je nutné si více hlídat elektriku.\r
\r
stav: koupena v ČR, serviska, nikdy nebouraná, stav nového motocyklu, myslím, že v ČR už taková není a o to jsem s ní nadšený ještě více ;)\r
\r
budoucnost: vůbec nevím co jiného, co by předčilo ve vyjímečnosti a stavu RSV, ale uvažuji o změně stylu na nakedbike a z těch mi vychází jen MT-01, ale určitě né v základu, ta se mi moc nelíbí, ale pokud se doplní o pár vkusných doplňků a pořádných výfuků je to úplně jiná motorka :)

ondys
ondys napsal 23.01.11 v 17:50

TO JE TO NEJHEZCI CO DE POPSAT SLOVNE ,, PAK JENOM ZAKLAPNOUT PLEXI NA HELMNE A LETET JAK PTAK ...

Ditta
Ditta napsal 17.08.10 v 16:33

Krasna 10b
Tak hodne najetych km a hlavne bez nehod

DevilX
DevilX napsal 14.08.10 v 23:05