Aprilia SR 125 (2002)

Vlastník Fucky
Vloženo 24.8.2010
Aktualizováno 3.10.2010

Velmi mrštný skútr, s 2 taktním motorem a 10 kW, maximálka okolo 130km/h.

Aprilia SR 125 je určitě jeden z nejlepších základních malých skútrů(teda aspoň co jsem slyšel). Po všech směrech je velmi vyspělý a například po stránce kvality zpracování může s klidem konkurovat také větším a podstatně dražším skútrům.Nádrž pojme nějakých cca 9 litrů, takže se na něj dlouho člověk nepojezdí, žere to nějakých 3-5 litrů, podle toho jak ten stroj honíte.Je to Replica Troy Corser takže po designové stránce je to krása.Motor toho vydrží hodně i bez nějaké větší údržby.Sr 125 se řadí jako jeden z nejhezčích skútrů své kategorie...další texty doplním časem.

\r

16.9.2010

\r
Na motorce mám najeto nějakých 650km, nejezdil jsem na skútru každý den, jinak bych najel o nějakých 200-400km více, spookojenost je maximální, táhned pěkně ze startu hnedka a ve dvou jak jezdíme s mou přítelkyní tak jede taky krásně, jel jsem na ní max. 120km/h ještě by to dalo víc , kdyby nebyl protivítr, ale skútr není od toho aby na tom člověk lítal přes 100km/h.Přes zimu bude chtít skútr trošku seštelovat, dotáhnout pár matiček atd atd...ještě mě nikde nikdy nenechal, snad to nezakřiknu.Úložný prostor je taky pěkně velký oproti Hyosungu který jsem měl před skútrem je to jako vila.Vleze se mi tam pěkně plno věcí a nedělají ani žádné problémy.Spotřeba je něco kolem 4 litrů, ale jsou doby kdy si spapá i 5l/100km.No jo není to 4 takt bohužel, ale zase kdyby to byl 4 takt tak není takk živý:).Fotky jak to vypadá momentálně doplním časem, jen není čas a nejsou baterky hlavně ve foťáku tak to nemůžu fotnout.Já si pořát myslel že se skútrem spokojený nebudu, ale od té doby co jsem poznal moje eSeRo 125 tak je můj pohled na skútry úplně jiný.Každý by se měl nejdříve zamyslet nad tím co si vybere před tím než něco koupí.Já měl jet pro Aprili RS 125, ale nakonec jsme se s našima kvůli toho pohádaliu tak se nakonec ustoupil a na druhý den jsme jeli vyřídit skútr.A rozhodně nelituju.Jsem nadmíru spokojený i když majitel předemnou ke skútru asi neměl moc úctu.

Staber
Staber napsal 28.09.10 v 11:31

Díky za koment Skůtr máš taky hezkej Zajímavá kombinace barev a sluší to tomu za 10b

Fucky
Fucky napsal 11.09.10 v 13:07

Děkuji za komentáře

Scooter-devil
Scooter-devil napsal 28.08.10 v 09:38

kde je ten starý fucky odpůrce 2 taktů? ať to šlape a teď si už dávej větší pozor 10b

fleet.admiral
fleet.admiral napsal 27.08.10 v 12:36

Vypadá jak moje padesátka a určitě pojede o dost líp. No dovedl bych si ho představit místo toho svého. Takže jsem dal za 10 a přeju, ať nezlobí!